Author Topic: Zagi wing  (Read 57294 times)

Offline Balsarite

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Zagi wing
« Reply #75 on: February 14, 2017, 08:14:40 PM »
Samo za pametnog Preska



Da, da, najpametnije je što je ta kreacija letela ...
od 6.23 do 6.37 , total 14 sekundi...

Zemlja nam a i modelarstvo, jurišaju nezadrživo, u 3 Krasne, sve u režiji doktoranata tipa Štap+Kanap i Drž' da uprem , Hot stik glue i selotejp u COLORU.

Na kraju, šarena laža za siromašne duhom, oni koji znaju i umeju, ili se sklone ili ih nadglasaju express experti  sa dva meseca YOUTUBE akademije .
Tooga, pregolema.


Offline mkrle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 141
Re: Zagi wing
« Reply #76 on: February 14, 2017, 08:38:15 PM »
 (pijanoo)

Offline mkrle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 141
Re: Zagi wing
« Reply #77 on: February 14, 2017, 08:39:49 PM »
 (work)

Offline Balsarite

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Zagi wing
« Reply #78 on: February 14, 2017, 08:44:40 PM »

Offline mkrle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 141
Re: Zagi wing
« Reply #79 on: February 14, 2017, 08:48:15 PM »
 :pop:

Offline adam

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1460
Re: Zagi wing
« Reply #80 on: February 14, 2017, 08:59:32 PM »
mkrle   kako vidim mnogo si pametan pa cemo i mi starci nesto novo da naucimo od tebe :_D :_D :_D

Offline Balsarite

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Zagi wing
« Reply #81 on: February 14, 2017, 09:06:17 PM »
Drž' se ti gitare, za to ti kapu skidam i čestitam.

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Zagi wing
« Reply #82 on: February 14, 2017, 09:16:46 PM »
 :big smile


Offline mkrle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 141
Re: Zagi wing
« Reply #83 on: February 14, 2017, 10:11:25 PM »
Bravo kralju, sad si me oraspolozio za sve pare !

Flying V

Offline alzo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 406
Re: Zagi wing
« Reply #84 on: February 14, 2017, 10:30:57 PM »
Dobar ovaj Flying V...leteli na njemu Albert King, Majkl Senker, Leni Kravic,Endi Pauel...salu na stranu ali opet se vodi rasprava o pristupu hobiju.Neki su samo letaci pa kupuju avione, neki koketiraju sa modelarstvom kao na primer ja pa pravim te kartonce i letece skalamerije a neki to rade na ozbiljnom i  vrhunskom nivou.Svako nek ima svoje carstvo i nek leti u miru sa onoliko zelje i para koliko mu se moze....mkrle bolji Gibson  ili da deljemo neku bukovinu mozda nije bolja ali je jeftinija ... 8) (pijemo)
p.s Ode tema o Zagiju u p....
« Last Edit: February 14, 2017, 10:32:38 PM by alzo »

Offline mkrle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 141
Re: Zagi wing
« Reply #85 on: February 15, 2017, 10:06:20 AM »
Ovo si lepo napisao ja nemam ništa protiv da svako napravi ono što mu se sviđa i da ga baci na nebo i da leti međutim to sam ja ovde ima mnogo zavidnih ljudi bezobrazni pa i onih koji misle da je modelarstvo ograničeno.
Inače gitara koja je zakon zakona to je PRS.

Offline mkrle

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 141
Re: Zagi wing
« Reply #86 on: February 15, 2017, 10:10:12 AM »
P. S. napraviću krilo koje će imati i elerone i elevator čisto da probam da vidim da li će to da leti onako kako ja mislim, a nešto sam siguran da hoće i da će biti extra zabavno.
Drugari moji lete ta krila redovno, lako se prave i lome ali se lako i oporavljaju.
U principu onaj Thunder and lightning se pravi za sat vremena i isto leti neverovatno i idu samo dva servoa.
Kucaj na google Funder and lightning foam build

Offline Balsarite

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Zagi wing
« Reply #87 on: February 15, 2017, 10:56:59 AM »
Ovo si lepo napisao ja nemam ništa protiv da svako napravi ono što mu se sviđa i da ga baci na nebo i da leti međutim to sam ja ovde ima mnogo zavidnih ljudi bezobrazni pa i onih koji misle da je modelarstvo ograničeno.
Inače gitara koja je zakon zakona to je PRS.

Niko  se ovde nije trzao zbog zavisti i bezobrazluka ( teško da bi se tvojim modelarskim opusom neko zanimao),  već zbog olakog deljenja potpuno neumesnih saveta i (tvog) očiglednog nepoznavanja materije , što samo vodi u dalju konfuziju i umnožavanje netačnih informacija , jer ovaj forum je nadam se prvenstveno edukativnog karaktera.

Pri tome si izabrao da se cinično referišeš prema Prešku, koji je , evidentno, jedan od najobrazovanijih i najiskusnijih modelara u Srba, uvek spremnog da  pomogne i poduči.

A da je modelarstvo neograničeno, to je fakat, bar toliko koliko i svemir i ljudska glupost, pri čemu za svemir baš i nisam siguran ( Einstein).



Offline trivajuve

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 284
Re: Zagi wing
« Reply #88 on: February 15, 2017, 12:04:28 PM »
Naš cenjeni kolega,jedan od lidera u našem hobiju,izmislio je onako iz opaske termin "stirokurci" koje i sam povremeno napravim a kako lete to znaju moje kolege među kojima je i g-din Preško, čije se modelarsko znanje je poveliko.Neumesan i bezobrazan je stav, kakav sam na ovom topiku primetio prema kolega Prešku,nema mesta na ovom forumu,naročito od nekih koji postavljaju nekakve "stirokurtone" na ovaj forum, misleći da ako su poleteli štogod da su uvatili "Božu" za onu stvar.
Kolega,treba sutra leteti zajedno i družiti se...stoga malo poštovanja molim prema bardovima u ovom hobiju ukoliko je to moguće.Ovom prilikom istovremeno vas pozivam da nam se pridružite na modelarsim druženjima u našem klubu kako bi prezentovali vaše modelarsko umeće...  ()-()

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1552
Re: Zagi wing
« Reply #89 on: February 15, 2017, 01:41:30 PM »

Још једанпут да се вратим на ову тему, мада је то чисто губљење времена.

Прво морам да се извиним mkrletu за:

Samo za pametnog Preska



Не схватам поенту твог поста! Изгледа да баш и нисам толико паметан.

Не схватам на који начин поредиш модел са клипа и оно на твојој фотографији.

Морам признази да нисам пажљиво погледао клип и нисам уочио да је крило пресвучено селотејпом. Да, у томе је сличност! И само у томе. Човек је то мајсторски урадио, за разлику од тебе. Ово што си ти урадо тешко да се може назвати моделом и није последица недостатка пара, на шта се вадиш, већ тоталног неумећа, незнања.

Кад смо код смарања...

Druze ovakvih je na forumu mali milion, ne slusaj ih.

Pravi sta ti je vollja i leti i pazi ovde pokusavaju da uvale na kraju da kupis nesto papreno.

Modelarstvo je slobodno, radi sve sta ti padne na pamet i letece 90%

P.S. starci ne smarajte po forumu gde god stignete

... то је релативан појам. Ја рецимо сматрам да је смарање, кад неко у три дана објави скоро тридест постова, несврсисходна, безвезна, некорисна.

http://tangosix.rs/2016/24/03/tango-six-istrazuje-kako-je-novi-pravilnik-o-dronovima-skoro-paralisao-rc-modelastvo/

Годину дана стара тема, данас неактулна.

Lep avion, obozavam dvokrilce.
A i video je dobar i muziku si odabrao super.

Pozdrav

Ниси се удостоји ни да погледаш клип ифотографију како треба...
И да не набрајам више.

И још једна ствар пријатељу. Ниси у праву да све лети, нешто и пада. Само треба знати правити разлику између летења и падања.

Поздрав мкрле, без увреде.