Author Topic: Cunjevi za trkanje  (Read 2516 times)

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Cunjevi za trkanje
« on: December 11, 2014, 02:53:40 PM »
Posto pored kuce imam fudbalsko igraliste, asfaltirano, mislio sam da tu sa drugarima ponekad postavimo neke cunjeve, napravimo stazu pa zezanje sa svim ovim automobilima :). Pitanje je  koliki treba da bude cunj da se dobro vidi a da ne smeta, a mozda jos bitnije koliko treba da bude masivan, da ne osteti auto ako ga udarimo, a i da ga auto ne oduva kad prodje pored njega.

Naravno cena je uvek bitna, ako moze jos i da nam se plati sto ih kupujemo  :_D

Ove kupe za obelezavanje staze su uzasno jeftine, prakticno dzabe

http://www.vector-bikes.com/prodaja/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=68&category_id=17&option=com_virtuemart&Itemid=1

40 komada dolazi sa ovim nosacem, time moze da se obelezi kakva 'oces staza. Dali je neko ovo uzimao/video/pipnuo? Na sta to lici, valja li nesto. Negde sam preko neta video masu nekog paketa, i ispada da jedna kupa tezi oko 30gr. E sad da li je to dovoljno...
« Last Edit: December 11, 2014, 02:55:15 PM by Vaci »

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Cunjevi za trkanje
« Reply #1 on: December 11, 2014, 03:07:50 PM »
To nisam pipkao ali ovo jesam… a posto je za stazu POPUST 20% (na =>2set-a)… pravljeni upravo za to, ne mogu da beze, nece da ostete auto ! ;namig

http://shop.malaivanca.com/kupi/cunjevi-za-obelezavanje-staze-losi-6-kom-240965




 ()-()
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Cunjevi za trkanje
« Reply #2 on: December 11, 2014, 03:48:10 PM »
Posto pored kuce imam fudbalsko igraliste, asfaltirano,

Izbegavaj asfalt, brzo trosi te gume… to su Off-Road gume… zemlja… kao na stazi  ;namig
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Cunjevi za trkanje
« Reply #3 on: December 11, 2014, 04:21:38 PM »
Posto pored kuce imam fudbalsko igraliste, asfaltirano,

Izbegavaj asfalt, brzo trosi te gume… to su Off-Road gume… zemlja… kao na stazi  ;namig

Ima li on-road gume za bagi? Racunam, kada ih potrosim i nestanu kranponi, postace on-road!  :_D

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Cunjevi za trkanje
« Reply #4 on: December 12, 2014, 11:31:31 AM »
Realno ovi sa ivance izgledaju full , mislim da vredi pokusati i sa ovim kupama za fudbal :D

Jedina losa stvar kod ovih kupa , ravne su sa zemljom , prvi kontakt ili ti prelazak bagija preko nje za posledicu ima okretanje na ledja :D to 99%

Ja sam isprobavao sa stirodurom , racunao sam da je lagan pa ce auto da ga odgura , ali nije bilo tako ... malko veca brzina i pravac ledja :D


Offline mikula

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Re: Cunjevi za trkanje
« Reply #5 on: December 12, 2014, 12:07:04 PM »

Ja sam isprobavao sa stirodurom , racunao sam da je lagan pa ce auto da ga odgura , ali nije bilo tako ... malko veca brzina i pravac ledja :D



Da li se to događa sa pravilnom kupom, bez proširene osnove?

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Cunjevi za trkanje
« Reply #6 on: December 15, 2014, 11:28:43 AM »
Mislim da sa prvim kupama tj cunjevima nema tih problema , ipak su to ozbiljnije stvari od izoflor itd :D

Inace juce je bilo odlicno druzenje i bila je prilika da isprobamo cunjeve , tacnije flase od kokakole  :_D
Vaci je to napunio nekom zutom bojom i vrsilo je poso :D

Kad je pokupi onim njegovim losijem , juri je po celom terenu , ali flasa ko flasa , samo je vratis na svoje mesto i teraj dalje ...


 ()-()