Author Topic: Advance-25E  (Read 16425 times)

Offline sloba_b

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 373
Re: Advance-25E
« Reply #15 on: February 22, 2016, 12:38:59 AM »
Gabor mi je pomenu za njega posle cak i dao broj pa sam popricao sa juliom. Rekao mi je da ne zna ni koji motor ima unutra ni servoe al kao lepo leti to mi je rekao. Drago mi je da sa jos jedne strane cujem, od vas, da je dobar model.
Ostalo je jos par delova da nabavim pa na proleće brm brm  (<--)

Offline sloba_b

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 373
Re: Advance-25E
« Reply #16 on: July 10, 2017, 02:11:54 PM »
Jel ima neko ideju da mi predlozi kako da resim komandne poluge/zice? Kroz model je buzir 2mm unutrasnjeg precnika, probao sam zicu za biciklu, prolazi al nije savitljiva niti dovoljno dugacka pa ne znam kako da resim.  Mozda je adekvatno resenje karbonska sipka 1,2 ili 1,5mm precnika, samo ne znam kako fiksiram "clevis"? mozda da isecem malo duzi i onda da skratim na potrebnu meru i zalepim epoxy lepkom?
Dobro bi mi dosao savet da ne moram da kupujem razlicite precnike  zice i karbona za probu sta je bolje.

poz Sloba

Offline bjanko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 785
Re: Advance-25E
« Reply #17 on: July 10, 2017, 05:21:13 PM »
Imas u Sitologici cini mi se klavir zice za te stvari , a ja sam kupovao u prodavnicima srafova i gcozdjurije i aluminijumske zice od 2 mm u dizini od 1 metra probaj nesto ali ako ti je usput Sitologika u Sarajevskoj ja mislim da imas tamo sigurno a opet proveri telefonom da ne ides djabe

pozdrav Braco