Author Topic: koji model preporucujete?  (Read 10783 times)

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: koji model preporucujete?
« Reply #15 on: November 25, 2009, 09:02:51 PM »
ako zelish bash da se bavish ovim hobijem ,predlozio bih ti samoizgranju nekog visokokrilca ne ispod dva  (photograf)metra i pogonske grupe do 8ccm,noseci profil kao recimo klark Y i jako lepih stabilnih osobina ,radi boljeg upoznavanja sa konstrukcijom aviona RC i znatnosti gradnje u slucaju ako dodje do loma da se popravi ,jeste da to malo duze traje  (work)ali kada posle pocnsh da letish na njemu letish ga sa poverenjem i poshtovanje tvog rada ,necesh ga slomiti tako lako ,naravno ako takav model uradish verujmi da ce ti biti jako slatko shto ga imash i jako dugo ce ti trajati . moje iskustvo

Offline darko97

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
Re: koji model preporucujete?
« Reply #16 on: February 15, 2010, 07:08:59 PM »
ZZ narode novi sam potpuno nov dosad sam samo radio brodove ali bi da se ukljucim avijatici.
Hteo bih da napravim svoj prvi avion nesto veoma jednostavno sto se lako remontuje na cemu mogu da se ucim letenju.
Pa koji mi model preporucijete i dali imate nacrte itd.

Offline Dejan Dobricki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 380
Re: koji model preporucujete?
« Reply #17 on: February 16, 2010, 12:02:32 AM »
za pocetak darko odakle si ,ovo te pitam iz razloga da nadjes modelare iz tvog okruzenja pa sa njima stupis u kontakt i na taj nacin pocnes da se bavis ovim hobijem  (<--)

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: koji model preporucujete?
« Reply #18 on: March 11, 2010, 11:27:12 AM »
ALFA TRINER (V krila 1600 mm) RTF ReadyToFly, sve spakovano, treba 15 minuta da se slozi i da poleti sa Evolution motorom 0.46 (7.56 ccm) Jr cetvorokalnom stanicom i prijemnikom, novo iz kutije, nova cena Prolecni POPUST   samo 225 Evrica !!!! (res) (:sok:) (yay) Javise na tel. 069/1029252 Zajko
Nikada vise nece biti povoljnije od ovoga  (<--)
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior