RC MODELI AVIONA - SUS > SCALE MODELI

Cessna 182 Skylane

<< < (2/5) > >>

ivanmagd:
Oguljen trup, sutra pocinjem sa ojacavanjem i lepljenjem nekih delova koji su popucali, pa ako stignem da pocnem i da gitujem, prvo Stocofin odn. akrilni git, a za kasnije videcu kako ispadne. Krilo jos nisam dirao, njega cu u drugoj fazi a sto se sarki na komandnim povrsinama tice posekao sam ih testericom pa cu ih zameniti sve, usput ako neko ima viska jedno desetak sarki mogu i one najlonske klavir sarke, kupujem...pozz

saxpg:
Ivane sad kad vidim ove slike mogu ti reci da si me definitivno zainteresovao za gradnju neke slikcne Cesne.
Od kad sam prodao Mentora hvali mi jedan trener u hangaru, a C172 je idealan izbor.
Sve bi mi bilo manje primamljivo da nisi pomenuo pricu sa farbanjem, ovako mislim da model na kraju moze da izgleda vrhunski.
O kakvoj si bolji razmisljao? Ja sam kod mene na aerodromu gledao mnogo razlicitih boja i dezena ali ako budem radio definitivno mora da bude metalik boja.
Puno srece u radu, model izgleda za desetku.

ivanmagd:
Hvala Sax, mislio sam da idem prvo u pelu podlogu pa preko toga da je saram, vodicu se ovakvom temom:
http://www.maltashipphotos.com/productfile.asp?ProductID1=4041&PRODUCTCAT1=Yachts

Schwab:

--- Quote from: ivanmagd on October 20, 2011, 12:05:30 PM ---Hvala Sax, mislio sam da idem prvo u pelu podlogu pa preko toga da je saram, vodicu se ovakvom temom:
http://www.maltashipphotos.com/productfile.asp?ProductID1=4041&PRODUCTCAT1=Yachts

--- End quote ---

Napravi shablone , od mene imas podrsku sa airbrushem...

poz

ivanmagd:
Hvala druze moj, ne verujem da cu uspeti da uradim sablone vec cu raditi maskiranje pravo na avionu, kad se zavrsi bela podloga.

A evo epiloga danasnjih radova, da iskoristim prirodu jos malo  dok ima 'lepih danova'
Uradio sam deo kabine ispod vetrobrana i popravio neke sitnice i pregitovao jednu 'ruku' cekam sad da se osusi pa da smirglam.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version