Author Topic: Sajam modela i modelarske opreme  (Read 2561 times)

Offline cheky

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
Sajam modela i modelarske opreme
« on: March 30, 2009, 10:15:58 PM »
  Pozdrav iz NS
 Nalopre pogledam hrvatski "fly freek" forum vidim da 01. 05. organizuju sajam modela imod. opreme i odmah se upitam zasto i kod nas nesto slicno ne bi bilo organizovano. Pretpostavljam da bi naj zgodniji za ovakav skup bio Beograd zbog naj brojnije modelarske populacije a mi iz NS smo tu za sat vremena. Nesto slicno imaju organizovano svaki mesec u BG ljubitelji modela automobila i na tom njihovom skupu se sve vise mogu sresti likovi  sa cele teritorije
bivse SFRJ.Da ne pametujem puno . evo teme za razmisljanje , mislim da bi nam svima koristilo.
 Pozdrav
Miroslav Cekerevac

Offline NEBOJSA

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
Re: Sajam modela i modelarske opreme
« Reply #1 on: March 31, 2009, 11:59:23 AM »
Odlicna ideja!!!
Ja se bavim i zeleznickim hobijem,pa mi smo organizovali to okupljanje!Odrzava se u Klubu Kuglas u Djusinoj  ulici,svake poslednje nedelje u mesecu.
Prostor je mali,a ljudi ima mnogo.Za takvo okupljanje treba organizovati prostor koji bi bio mnogo veci od Kuglasa i konstantan termin okupljanja.
Pozz

Offline cheky

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
Re: Sajam modela i modelarske opreme
« Reply #2 on: March 31, 2009, 03:12:04 PM »
    Mozda za pocetak nisu bitni ni  prostor ni redovan termin bitno je da neko krene , a okupljenje moze biti i na nekom letelistu a svako ce na haubu svog auta  izloziti sta ima . Kada bi se tako nesto organizovalo i dva tri puta u sezoni bilo bi lepo.Mislim da se covek lakse odluci da nesto kupi kada to moze da vidi i "opipa" a ako bi jos moglo da se na livadi pored i proba bio bi to pun pogodak. pozdrav!