Author Topic: 3. maj u ulozi 1. maja na sportskom aerodromu 13. maj...kakav dan... :)  (Read 4498 times)

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2174
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Ijaooooooooo kakav PREDIVAN DAN...prosto ne znam odakle da pocnem, dal` od letenja ili rostiljanja...   3ee...

Ovom prilikom bih se zahvalio organizatoru(ma), tj. dr. Lazi i dr.mr.Giletu i ostatku ekipe na savrseno organizovanom danu...
 (pijanoo)

Izmedju ostalog dalo se videti dosta mladih novajlija sa klizacima i jedan RC novitet pod imenom Chipmunk by Kariklic...i home made uske by Ivan Jeremic... da mnogo ne pricam, evo slika pa sami prosudite...

       

       

       

       

         



ostatak sledi sutra...
 :)aplauz
« Last Edit: May 04, 2009, 10:31:21 AM by SABURO »
Nikola | rcfly.in.rs


Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2174
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
nastavak slika...

       

       

       

       

       

 (:beer:)
Nikola | rcfly.in.rs


Offline mile

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 71
Stvarno prelep dan ........ i jos malo slika









































Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2174
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
hmmm  mmmm

Gile je nasao trecu tacku oslonca na poslednjoj slici...a i nesto se zacrveneo, dal` od sunca ili ...
 (pijemo)
Nikola | rcfly.in.rs


Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355
hmmm  mmmm

Gile je nasao trecu tacku oslonca na poslednjoj slici...a i nesto se zacrveneo, dal` od sunca ili ...
 (pijemo)
             Pa fantasticno, danas smo moja supruga i ja uzivali gledajuci slike kako ste se lepo proveli 3-ceg maja. Sjajan skup, iznenadjenje koliko novih modela a i modelara ima. Kariklicu, sve cestitke za novi model, Gile, lepa slika, neznam sta je to sto je na sletanju ali prelepo izgleda, Ivan, Dule, ne znam da li to vi zapazate jer ste ucesnici ali na svim licima isto dobro raspolozenje, rostilj, zenski deo ucesnika, ma stvarno lepo. Popodne sam sreo Joleta i rekao ma da svakako pogleda forum a on pita kao nam nisu javili pa da se pridruzimo. I sada stvarno neznam sta se i kako desilo da modelarsko nebo nad Novim Sadom i Beogradom bude tesno pa ne mozemo zajedno da letimo. Od sutra akcija, ucinicu sve sto mogu da na sledecim slikama budemo svi skupa sa istim zadovoljstvom i osmesima. Pozdravlja vas Bata Stepanovic. 

Offline GILE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 594
Bato ono sto vidis je model kji su mi moji drugari kupili za prosli rodjendan zove se "frenzy" toliko je dobar da trpi sve moje greske i sam ih ispravlja. Uvek ste dobro dosli da sa nama provedete lep dan uz letenje i opustajucu atmosferu. Druzenje je zagarantovano.
Pozdrav od Gileta
Covek prolazi kroz tri stadijuma znanja u svom zivotu:
1- Misli da sve zna
2- Zna koliko zna
3- Zna koliko nezna (tu sam sad)

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754












i vidoje



poz
« Last Edit: May 06, 2009, 07:24:33 PM by magic »
Veljko

Offline Lazo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1320
  • Za pametnog čoveka i komarac je muzika.
Elem, potrajalo je malo prebacivanje vidoja na YouTube, ali šta da se radi, bio sam nešto deficitaran sa vremenom. Bilo mi je i žao da sve zdžudžam na 10 minuta, koliko dozvoljava YouTube, pa sam sve izmontirao ovako kako sledi. Bilo je tu mnogo više događanja, a uspeo sam da zabeležim samo jedan deo. Ipak konačno - eve gi. 
Za muzičku podlogu sam izabrao obrade starih dobrih narodnih pesama s'juga, jer mi je ceo ovaj prvomajski ukasnak (ipak je bio 3.Maj) zalegao na dušu ko na ranu lek. Samo sam uz video gde je Nikola umontirao originalni Svilen konac, jer to sam obećao još na livadi, a i lično smatram, iako sam u duši roker, da su to najlepše note napisane na balkanu - ikad.
Daklem, stvarno smo se isprovodili stras boža. A izdogovarali smo se navratnanosno telefonski pa nije ni bilo vremena da obaveštavamo i animiramo širu RC zajednicu. Iskreno mi je žao zbog toga, ali ovoga puta je jednostavno moralo da bude ovako, ili uopšte nebi bilo.
I, da ne bude zabune - ja sam bio došao s'Ladu a ne s'juga.

Gile:


Veljko:


Preša:


Nikola:


Gile je ekspresno uspeo da se izbori sa ivanovom kamerom, pa:


I najvažnije - DRUŽENJE I UŽIVANJE U PRELEPOM DANU:


Do sledećeg puta,
Pozdrav
« Last Edit: May 07, 2009, 12:34:31 AM by Lazo »
Smrt fašizmu - Sloboda na aerodromu!

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2174
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Lazo, video klipovi su fenomenalni...svaka cast!!!
 (pijemo)
Nikola | rcfly.in.rs