Author Topic: Potreban dobar Flight simulator  (Read 4713 times)

Offline stevan511

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
Potreban dobar Flight simulator
« on: June 20, 2009, 11:23:03 AM »
Ako neko moze da mi posalje neki dobar simulator na DVD bio bih mu jako zahvalan. Nemam bas nikakvog iskustva sa simulatorima, a treba mi za klinca koji upravo uci da leti modele. Ako je bitno koj stanicu imam, to je Spectrum DX7. U Beogradu sam i nije problem da dodjem i sam po disk. Hvala unapred. 064 1169 232 Stevan

Offline Arnoldinyo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 36
Re: Potreban dobar Flight simulator
« Reply #1 on: June 20, 2009, 03:57:44 PM »
Posto sam i ja dobio simulator na isti nacin preko foruma imas od mene simulator+ja sam iz bg-a...  062640400

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Potreban dobar Flight simulator
« Reply #2 on: March 02, 2011, 12:15:20 AM »
da li mogu i ja da dobijem taj simulator na dvd-u.ako moze samo mi pusti poruku na mob.065/64-35-889 goran,ja cu te zvati da se dogovorimo gde da te nadjem!pozzz
ex pseudonijum: sova

Offline soprano

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 479
  • Pravim,pravim pa rasturam.....:)))))
Re: Potreban dobar Flight simulator
« Reply #3 on: March 02, 2011, 12:20:44 AM »
I ja sam tu ako mogu da pomognem 0641633408
Ja neznam cemu ovo sluzi,a pritom i ne radi.....:)

Offline Ikarus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 67
Re: Potreban dobar Flight simulator
« Reply #4 on: March 02, 2011, 09:37:03 PM »
Ljudi ja sam pokusao sve sto mi je palo na pamet ali nisam mogao da skinem ni jedan simulator osim onih demo verzija... ako ima neko od modelara ko je iz Kragujevca a ima neki simulator tipa Real Flight ili Aero Flight molio bih da mi nareze ili bilo koja druga varijanta koja njemu odgovara... Pocetnik sam u svemu ovome, a nekako mi lakse pada da prvo krcam  modele na kompu... (:sos:) Hvala unapred!
« Last Edit: March 02, 2011, 11:42:16 PM by Ikarus »

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: Potreban dobar Flight simulator
« Reply #5 on: March 05, 2011, 07:48:34 AM »
@Ikarus:  Druze,ja sam iz KG.Daj neki tel. da se cujemo,imam aerofly pro de lux i RF G4.5 i FMS ako hoces.   ()-()

Offline Ikarus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 67
Re: Potreban dobar Flight simulator
« Reply #6 on: March 05, 2011, 03:35:22 PM »
Vec duze vreme trazim po netu ali nista osim demo verzija... Pousavao i pokusavao ali nista... Nisam se predstavio ali predpostavljam da me znas, bio sam sa bratom  kod muzeja kad si leteo onaj mali jet... Ako se secas... Inace kod mog brata si kupovao neki materijal za gradnju koliko se ja secam, ne bih ni provalio ko si da nisam video slike na forumu... (<--) Al je svet mali! Ovo je moj broj 0646532580 Vlada, pa kad nadjes slobodnog vremena javi das nesto izkombinujemo...
Hvala!
Pozz!

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: Potreban dobar Flight simulator
« Reply #7 on: March 05, 2011, 07:03:46 PM »
  Ikarus druze,skapirao sam ko si kad sam video tvoje postove.U ponedeljak ti donosim dvd ,trenutno sam u AR.Rekao sam već tvom burazeru 100 x da ću da vam pomognem oko povezivanja stanice i kompa i oko simulatora.
  Čestitam za dx7 i da vas dugo i lepo služi. (pijemo)
  Ujedno objavljujem da ću svima koji su u Kragujevcu ili bližoj okolini da pomognem oko podešavanja stanice i simulatora i kome treba simulator Aerofly ili RF G4.5..
  Ovo nije komercijalni oglas već radim ovo za po neko (:beer:) i da se proširi ovaj hobi sto više(da ne idem više sam na letenje  lol)...