Author Topic: Aerodrom 13-MAJ 5.7.09 MINI-MITING  (Read 2816 times)

Offline GILE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 594
Aerodrom 13-MAJ 5.7.09 MINI-MITING
« on: July 07, 2009, 09:29:19 AM »
Posle previse dana sa kisom lep nedeljni dan sa malo vetrica da se ne znojimo i da letimo do mile volje. Puno lepih iznenadjenja, Mirce je doterao svoje ratne ptice da se izbliza pogledaju. Licider sa podmlatkom i prelepim avionima. SaleR sa helijima i na kraju nam je stigao i Zoli tako da je bilo modelara sa svih strana. Nisam ja literaran tip bolje da pustim da Cupkove slike govore.












































Toliko slika sa Cupkovog aparata ako bude jos nekih otom potom.
Zahvaljujem se gostima na prijatnom druzenju i nadam se da im je bilo lepo na nasem aerodromu.
« Last Edit: July 07, 2009, 09:36:10 AM by GILE »
Covek prolazi kroz tri stadijuma znanja u svom zivotu:
1- Misli da sve zna
2- Zna koliko zna
3- Zna koliko nezna (tu sam sad)

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Aerodrom 13-MAJ 5.7.09 MINI-MITING
« Reply #1 on: July 07, 2009, 06:49:44 PM »
 :)aplauz Jedan mnogo lepo proveden dan.Hvala svima na lepom druzenju i nadom da se oponovo okupimo u jos vecem broju.
 Pozdrav od Save (licider) i Baneta (uzvarb) kao i Belog (belgraf) iz Sapca.
ex pseudonijum: licider

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2174
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: Aerodrom 13-MAJ 5.7.09 MINI-MITING
« Reply #2 on: July 07, 2009, 06:58:29 PM »
Ovom prilikom bih zeleo da pozdravim ekipu iz Sremske Mitrovice, a ujedno i pohvalim na izuzetno lepim modelima s kojima su pilotirali FANTASTICNO! Pogotovo Baneta i njegovog prelepog Pitts-a. O ostalima je suvisno i govoriti s obzirom da pripadaju staroj gardi vrhunskih pilota. I decko koji je leteo Yak-a me je jako prijatno iznenadio letnim sposobnostima...
 (res)

edit:

I naravno Davora, kako njega da izostavim...pa covek je neverovatno uznapredovao..sta je radio sa T-rexom, meni se zavrtelo u glavi!!!
:D
« Last Edit: July 07, 2009, 07:27:56 PM by SABURO »
Nikola | rcfly.in.rs


Offline mirce

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3320
Re: Aerodrom 13-MAJ 5.7.09 MINI-MITING
« Reply #3 on: July 08, 2009, 12:15:37 AM »
E, jeste bilo lepo cak i meni koji sam "sredio" trapove i na Zerou i na Thunderboltu pa, se bas nisam naleteo...

Aerodrom je u odlicnom stanju, divno podsisan, jedino mi malo smetaju ona "gvozdja" za obelezavanje. Cudim se da to nije reseno na neki drugi nacin.
Za velike i teske modele koji dosta dugo "trce" i na poletanju i na sletanju to moze da bude problem.
Tako sam i sredio Thunderbolta, da ne bih naleteo na tu "oznaku" pokusavajuci da je preletim prevukao sam ga i sa, srecom, male visine grublje sleteo. Steta nije velika, sve je vec popravljeno, jedino je to bio kraj mog letenja tog dana...

Sve u svemu bilo mi je lepo kao i uvek...

Pozdrav

Mirce