Author Topic: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.  (Read 4885 times)

Offline Dusan.S

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« on: October 14, 2009, 09:54:12 AM »
     Uz klicanje "Avione baci mi bombone" iz velikoga broja madih posmatrača
U Subotu 10.10.2009.god. u Kruševcu je  Aero klub "Mihajlo Živić" organizovao uspešan aero miting. Učestvovali su avioni, padobranci i modelari. Povodom toga je organizovano takmičenje škola za najbolji crtež iz te oblasti. Sve je proteklo bez incidenata i u najboljem redu. Nešto od svega viđenog možete videti na ovom video snimku.
      Na kraju aero mitinga najmlađima su padobranci podelili bombone.



Pozdrav iz Kruševca, Dule.S
« Last Edit: October 14, 2009, 10:09:33 AM by Dusan.S »

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1697
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #1 on: October 14, 2009, 12:11:09 PM »
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1697
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #2 on: October 14, 2009, 12:13:34 PM »
80 godina postojanja aero kluba u Krusevcu

BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1697
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #3 on: October 14, 2009, 12:17:14 PM »
Krusevac iz pticije perspektive zimi...

http://www.youtube.com/user/aerofly83#p/a/1/fLy7KB39SmA
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #4 on: October 14, 2009, 01:37:49 PM »
Pa to ste i mogli ranije da razglasite, da dodjemo, a ne sada kada je gotovo.

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1697
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #5 on: October 14, 2009, 07:11:52 PM »
Pa to ste i mogli ranije da razglasite, da dodjemo, a ne sada kada je gotovo.

Potpuno si upravu.. :sljus lol.to u ovom gradu nema ko da organizuje pocev od aero kluba i njihovih clanova pa i nas da kazem nezavisnih RC pilota.
Ja licno nisam bio na mitingu jer sam bio neodlozno sprecen a da sam mogao sigurno bih vas pozvao...
Ispravicemo se za do godine jer je steta za ovaj grad koji ima 80 godina postojanja aero kluba da ne organizuje tako nesto

pozdrav
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline Stanko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #6 on: October 14, 2009, 09:41:21 PM »
Pozdrav svima,
aeromiting u Krusevcu odrzan je povodom decije nedelje koja se u nasem gradu zavrsila ovom manifestacijeom u saradnji sa Kulturnim Centrom krusevac.Kao i sto sam naziv kaze "Avione baci nam bombone" simbolicno su padobranci deci podelila bombone na zavrsetku programa.U prvom planu je bila izlozba decijih radova i crteza skolskog i predskolskog uzrasta upravo na ovu temu "avione baci nam bombone"kojih je stiglo oko 400.Zatim izlozba maketa i modela aviona modelarske sekcije aerokluba 'Mihajlo Zivic" i modela nasih gostiju Duleta,Gorana i prijatelja iz Trstenika kojima se ja puno zahvaljujem!
Ostali ucesnici su dosli sa skoro svih strana Kraljevo,Nis,Leskovac,Valjevo,Beograd..sa svojom tehnikom i svojim prisustvom podrzali ovu manifestaciju koja je vec tradicionalna u nasem gradu!
S obzirom na organizaciju koja je bila jako mala gde smo svi dali apsolutni maksimum i sa ogranicenim sredstvima manifestacija je prosla izuzetno uspesno.Ne zlazem se sa predhodnim komentarom da " u ovom gradu nema ko da organizuje pocev od aero kluba i njihovih clanova ....." jer se klub finansira iz samodoprinosa zadnjh 20 godina i da je jako tesko obezbediti osnovna sredstva a da ne pricam o necemu velikom kao ovaj aero miting!
Tako da ako ima onih koji bi konkretno pomogli u svakom smislu pa i svojim prisustvom vrata su uvek otvorena..Vidimo se naredne godine.pozdrav

Offline Lazo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1320
  • Za pametnog čoveka i komarac je muzika.
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #7 on: October 15, 2009, 12:11:29 AM »
Da bi bilo ko pomogao, pa makar i samo svojim prisustvom (malo li je), morao bi prvo da zna za neki događaj. Pri tome je bitno naglasiti, da bi bilo od priličnog značaja ako bi to saznao pre događaja. Makar dan-dva, a preporučljivo je što ranije.
Lepa je bila proslava lepog jubileja, ali sam apsolutno siguran da bi bila MNOGO bolja da je to blagovremeno razglašeno na forumu. Sumnjam da je odluka o proslavi donešena dan pre događaja, pa da nije bilo vremena. A sumnjam i da ćete iduće godine ponovo da proslavljate 80-to godišnjicu?!? 
Smrt fašizmu - Sloboda na aerodromu!

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #8 on: October 15, 2009, 12:42:49 AM »
 :mhm

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1697
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #9 on: October 15, 2009, 10:23:05 PM »
Ja za aero miting sam saznao dan pre pa zato nisam ni mogao da se organizujem da bar posmatram a postoji covek koji je na ovom forumu- i koji je clan aero kluba - i koji je trebao pre svega da pozove sve nas na aero miting ali kao sto vidite nije. zbog cega nije stvarno neznam mmmm.Pojedince je doduse pozvao ali mu verovatno samo oni odgovaraju... Ako on zeli neka se javi i neka nam obrazlozi...
Potrudicu se za iducu godinu da saznam za miting pa cu blagovremeno da vas obavestim

Pozdrav od Sase i vedro vam bilo (yay) (yay) (yay)
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Aero miting u Kruševcu, 10.10.2009.god.
« Reply #10 on: October 15, 2009, 11:09:15 PM »
 :)aplauz