Author Topic: Precision aerobatic Katana mini  (Read 10602 times)

Offline POSEIDON

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 395
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #15 on: May 09, 2010, 08:25:43 PM »
Pa prvo mi pukne fiksni deo horizontaca u korenu...već je bio dobro zalepljen...bog to ne rastavi..nisam imao izbora nego sam sam ga zalepio na sudar i nalio lepkom...prilično je čvrsto (znam trebalo bi odraditi ceo deo ponovo i presvući...al prvo nisam vičan tome...i dok nađem odgovarajući monokot..prođe leto ) ajd sad, ostalo sam odradio,kako tako...barem je sve ravno..sad moram da vidim koje delove ojačati malo staklenom tkaninom,nosač motora mi deluje prilično krhko...a i ostale sitnice unutar trupa i da rešim poklopac da mogu da ga stavljam na magnete,a ne sa šrafovima kako su oni predvideli...videću još.

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #16 on: June 10, 2011, 09:21:57 PM »
Da li neko zna koja je najpovoljnija varijanta za nabavku PA mini katane?

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #17 on: June 10, 2011, 10:57:38 PM »
Da li neko zna koja je najpovoljnija varijanta za nabavku PA mini katane?

Po meni je najpovoljnija kombinacija za nabavku mini katane nabavka katane MD ili jos bolje njihovog novog modela http://www.precisionaerobatics.com/product_details.php?pid=52 !!!
Ja sam imao katanu MD i na njoj sam naucio prakticno sve sto znam (od 3D letenja) i leteo sam je jako jako dugo.
Mi smo je porucivali direktno iz Australije i nju i addiction i ljui su jako jako komunikativni i operatini...
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #18 on: June 10, 2011, 11:06:25 PM »
Kako ste prolazili sa poštarinom, s obzirom da su na drugom kraju sveta?

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #19 on: June 10, 2011, 11:52:13 PM »
Kako ste prolazili sa poštarinom, s obzirom da su na drugom kraju sveta?


Ne secam se detalja ali nije bilo nista strasno brzo je stiglo jer ide DHL-om (mislim da ni carine nije bilo).....

Sve u svemu vrhunski modeli, mi smo katanu MD uzeli komletnu od njih sa njihovim setup-om i nije bilo greske.
Svakako ako mora katana onda MD obavezno ne mini jer je ova prava mera...

Pozzz
Ivan
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #20 on: June 12, 2011, 10:54:28 AM »
Можете слободно да питате о поштарини и све остали. PA су заиста услужљиви и све то. До МК 60usd колко се сечам.
Мини катана је за искусне 3D пилоте коима треба нешто љуто да се зезају. Мислим да није за улазак у акро и 3D  mmmm
Поздрав.
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #21 on: June 12, 2011, 11:01:48 AM »
Pa dobro, ali svakako sam poslao upit grčkom i litvanskom distributeru PA, pa ću videti šta će odgovoriti.

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #22 on: June 22, 2011, 09:13:06 AM »
Pitanje koje sam im postavio je sledeće:

Hello!
I am interested in purchasing of PA Mini Katana. Do you make international deliveries (to Serbia) via regular post office (not DHL, TNT or similar companies)? If you do, can you give me estimated postal costs?
Best regards,
Atila Tatai

Dobio sam sledeće odgovore:
http://airlandrc.com/   iz Grčke
Hello Atila!
Thanks for your interest!
Certainly, we can make international deliveries with regular post office.
Unfortunately, we don’t have the PA Mini Katana for the moment. I suggest you the Addiction in many colors.
Please, let me know if you have any questions.
Best regards,
Airland rc

www.unlimited-rc.eu  iz Litvanije
Hallo Atila,
Yes, we can send Mini Katana plane buy regular post office, it will cost 25,00EUR.
If you would like to buy it please send me your requisites and I'll send you Invoice for you could make bank transfer payment.
Kind regards
Karina Zarina
sales manager
Unlimited-RC
www.unlimited-rc.eu
e-mail: info@unlimited-rc.lv

Mislim da je ovo dosta dobra ponuda za nabavku precision aerobatics aviona, ja ću verovatno naručiti katanu tamo na jesen ili zimu i taman da je spremim za proleće.

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #23 on: June 22, 2011, 12:30:26 PM »
Pitanje koje sam im postavio je sledeće:

Hello!
I am interested in purchasing of PA Mini Katana. Do you make international deliveries (to Serbia) via regular post office (not DHL, TNT or similar companies)? If you do, can you give me estimated postal costs?
Best regards,
Atila Tatai

Dobio sam sledeće odgovore:
http://airlandrc.com/   iz Grčke
Hello Atila!
Thanks for your interest!
Certainly, we can make international deliveries with regular post office.
Unfortunately, we don’t have the PA Mini Katana for the moment. I suggest you the Addiction in many colors.
Please, let me know if you have any questions.
Best regards,
Airland rc

www.unlimited-rc.eu  iz Litvanije
Hallo Atila,
Yes, we can send Mini Katana plane buy regular post office, it will cost 25,00EUR.
If you would like to buy it please send me your requisites and I'll send you Invoice for you could make bank transfer payment.
Kind regards
Karina Zarina
sales manager
Unlimited-RC
www.unlimited-rc.eu
e-mail: info@unlimited-rc.lv

Mislim da je ovo dosta dobra ponuda za nabavku precision aerobatics aviona, ja ću verovatno naručiti katanu tamo na jesen ili zimu i taman da je spremim za proleće.

Ponovo da kazem bolje uzeti Katanu MD od mini katane ili addiction (a sada imaju i addiction ali malo veci) jer su to modeli do bola i to slobodno sa njihovim setup-om (a baterija i ne mora nihova verovatno je skuplja) a u sve njih ide 3S 2200  i to je uzivanje....

Pozz Ivan
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #24 on: June 22, 2011, 12:35:48 PM »
Da, pročitao sam tvoj predlog za MD, i na MD sam i mislio, samo nisam napomenuo  :big smile
Meni je nekako bitno bilo da saznam da li poštarina može biti pristojna, i ispostavilo se da može. Svakako, do jeseni neću imati para za kupovinu, ali sam ovo postovao jer mi se čini kao ok opcija za poručivanje, možda nekome bude interesantno. Inače, koliko sam video, MD na stanju imaju i jedni i drugi.
« Last Edit: June 22, 2011, 12:37:40 PM by Gatti.Gatozza »

Offline grebic

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 585
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #25 on: June 22, 2011, 01:53:50 PM »
Razmisli i o Extri 260. Malo veceg raspona od MD, a neznatno i laksa. Samo, ako vec uzimas PA, uzmi sa kompletnim, preporucenim setup-om i obavezno VOX elisama.
Motori koji dolaze uz PA modele su jako dobri. U odnosu na svoju tezinu daju najvise snage, a pri tom su i jako izdrzljivi

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Precision aerobatic Katana mini
« Reply #26 on: June 22, 2011, 10:31:59 PM »
« Last Edit: June 22, 2011, 10:34:00 PM by IVAN3D »
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER