RC MODELI HELIKOPTERA > ELEKTRO HELIKOPTERI

Trex 450 razmatranja pre kupovine i ponesto o delovima i cenama ....

<< < (7/12) > >>

Xardaz_abc:
Stvar je jasna skroz nema vise dvoumljenja narucujem ovaj heli u fullu nemogu se cimam vise   (work)
jel obavezno da na racunu imam iskljucivo iznos u dolarima ili mogu dinari ili euri ??
javljam kad stigne pozzzz

Xardaz_abc:
Ne vredi ne da mi se ... na ceo set sa al. koferom ide shipment 60e a cuo sam da i carina bude tako nesto,tako da mi je bolje da tih 120e dam za stanicu pa polako...
drugim recima poslusacu savete experata rc-modelarstva xD evo napravicu kompromis narucicu :
Futaba 6EX 2.4GHZ FAAST Radio System w/R617FS Receiver (Mode 2) (al ne znam sta im znaci u stock-u BK)
pa copterX kit pa polako sve ostalo taman dok se istreniram na simulatoru ...

saxpg:
BK ti je "backorder" to jest nema ih na stanju. Pogledaj u Tower Hobbies, tamo su cene isto dobre, a kakvo je trenutno stanje sa postarinom, mozda ce ti stici pre nego iz HK.

magic:

--- Quote from: Xardaz_abc on March 26, 2010, 11:00:21 PM ---Ne vredi ne da mi se ... na ceo set sa al. koferom ide shipment 60e a cuo sam da i carina bude tako nesto,tako da mi je bolje da tih 120e dam za stanicu pa polako...
drugim recima poslusacu savete experata rc-modelarstva xD evo napravicu kompromis narucicu :
Futaba 6EX 2.4GHZ FAAST Radio System w/R617FS Receiver (Mode 2) (al ne znam sta im znaci u stock-u BK)
pa copterX kit pa polako sve ostalo taman dok se istreniram na simulatoru ...

--- End quote ---

Prelomio si pametno.

poz

Xardaz_abc:
xD hmm na tower hobbies .com ga ima na lageru ali je skuplji za 30-tak eura tako da cu ipak cekati da ga dobiju na HK...Ima li ko ovu stanicu da kaze utiske za rc heli...?
Futaba 6EX 2.4GHZ FAAST Radio System w/R617FS Receiver (Mode 2)
http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9828

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version