Author Topic: Cenej 5.6.2010  (Read 2568 times)

Offline SaleR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 289
Cenej 5.6.2010
« on: June 07, 2010, 09:54:48 AM »
Konacno smo posle silnih kisa docekali i malo lepog vremena sto smo odmah i iskoristili. Doduse pocetak tog dana (subota) nije bas obecavao da ce biti dobar za druzenje i letenje. No ipak oko 12h pocelo je polako da se razvedrava da bi oko 18h nad Cenejskim aerodromom nije postojao ni jedan oblak! Kristalno cisto nebo! Da covek ne poveruje.

Donekle nam je islo i na ruku sto je predhodnih dana bilo kise pa je Cenejski aerodrom izgledao ovako:



Kao sto vidite malo jezece je na sred piste. Tako da nije bilo letenja prave avijacije pa je aerodrom bio iskljucivo nas.

Skupili smo se u malom broju ali smo se zato lepo naleteli. Nismo nista razbili, dodatno smo podesili helikoptere, a neki i resili probleme koji su ih mucili duzi period.





Na letenje su stigli:


Zoli iz Beceja, Davor iz Beograda, Zoli iz Vrsca i ja.





Zoli iz Beceja je leteo Mini Titana 325.



Davor je leteo T-Rex 500,


a doneo je i da nam pokaze svoj novi prelepi helikopter T-Rex 700



Zoli iz Vrsca je leto T-Rexa 450,


zatim T-Rexa 500,


i na kraju Raptora 90 na kome je inace izbacio pumpu za gorivo i resio problem oko nemirnog rada motora



Ja sam leteo MiniTitana 325SE (naravno sa novom kolor semom :) )


Protosa


i na kraju upravo unapredejnog Raptora 50 Titan sa novom kolor semom. :)



Vreme nas je stvarno posluzilo, cak smo i malo izgoreli na suncu. Toliko nam je dobro bilo da smo posednje letove Zoli i ja napravili u 20:15!

Nadam se da ce konacno vreme da se stabilizuje pa da nastavimo sa ovakvim druzenjima...

Sale

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2177
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: Cenej 5.6.2010
« Reply #1 on: June 07, 2010, 04:06:24 PM »
Ne zna se koji helikopter je od kojeg lepsi...  (res)

 ()-()
Nikola | rcfly.in.rs


Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2294
Re: Cenej 5.6.2010
« Reply #2 on: June 07, 2010, 05:55:01 PM »
lepe slike i lepi modeli.