Author Topic: letenje na Krfu  (Read 4181 times)

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
letenje na Krfu
« on: July 19, 2011, 06:58:13 PM »
Jedno popodnevno Julsko letenje na Krfu.Okupila se medjunarodna ekipa letača.Jedan Grk,cetiri Engleza al ni jedan nije iz Novog Sada,tri Talijana jedan Škot(ovaj čikica sa bradicom)i jedan Srbin kontrolor letenja.Tu se letelo čitavog dana ali ja došo pred kraj.Ima jos ljudi ali su otisli ranije jer ih zene zvale.Mene nije.Ima i heli pilota al slupali sve,ostali samo dugmići.Ja teo sutra da dodjem al neda zena.Kaže mora da vodim decu u akvalend.Sutradan sam se ceo dan spustao niz jebene tobogane da se smirim.E je..m ti zivot.















[img width=640 height=480]http://i953.photobucket.com/albums/ae18/acachupko/DSC07978.jpg">>































Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: letenje na Krfu
« Reply #1 on: July 19, 2011, 10:07:04 PM »
Interesantna koncepcija, RC Hotel. Dobra je fora sto na takvom mjestu mogu da se upoznaju modelari sa raznih strana bez potrebe organizovanja skupova. A mislim i ti si malo bio ambiciozan, trazis od zene da te pusti samog na ostrvu punom Engleskinja, Njemica, Svedjanki zeljnih avantura ... pa stvarno.

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: letenje na Krfu
« Reply #2 on: July 21, 2011, 09:37:05 AM »
Реци нешто више о томе, јер си носио модел или могуче да се тамо изнајми? наплача се нешто за користење на аеродром?
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: letenje na Krfu
« Reply #3 on: July 21, 2011, 09:43:49 AM »
Ja ću verovatno svratiti tamo sredinom avgusta, pa ću Vam reći sve potanko, ako nije kasno :)

Offline dimitri

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 164
Re: letenje na Krfu
« Reply #4 on: July 21, 2011, 09:47:35 AM »

    http://www.rchotel.com/main.html
   
    Radovan

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: letenje na Krfu
« Reply #5 on: July 21, 2011, 10:56:39 PM »
Zajo druze,samo piči.Ima da ih iskidaš sve.Mozes da nosis svoj avion.Radovan je sve objasnio samo ima tu jos nejasnoca pa bolje kontaktiraj gosn Spirosa direkt.Da nebi kenjo mnogo o turizmu i falio ovo Rc ostrvo mogu da ti kazem da se neces pokajati.Mnogo ubavo.Za one koji imaju Facebook mozete se prikljuciti grupi "Rc hotel corfu".Tu se mogu pogledati mnogi snimci i ostvariti kontakti sa ljudima koji dolaze na ovo mesto.Tu ce te naci i neke sa ovog foruma. ()-()

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: letenje na Krfu
« Reply #6 on: July 22, 2011, 08:17:35 AM »
 (pijemo)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: letenje na Krfu
« Reply #7 on: August 20, 2011, 06:11:56 PM »
Evo i mojih par fotografija. Imao sam sa sobom Easy Glidera, ali ga nisam leteo na njihovom poligonu jer mi se nije baš davalo 20 eura za letenje sopstvenog modela i trošenje sopstvene baterije. Trenutna varijanta je da za 100 eura depozita možete leteti, i ako imate uspešno sletanje, vraća Vam se 70. U slučaju rušenja, depozit se, naravno, zadržava.
Što se samog mesta tiče, nalazi se Van puta između Dasije i Paleokastrise, jako teško se nalazi, jer nema nikakvih znakova. Što se tiče provođenja odmora tamo, hmmm, nisam baš siguran. Možda je ok otići u sred letovanja na par sati kada Vas zasvrbe prsti i kad se zaželite letenja, ali mislim da bi žena/devojka, poludela sedeći na onom bazenu u sred ničega.