Author Topic: Jagodina 2011  (Read 3102 times)

Offline drjack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1253
Jagodina 2011
« on: September 11, 2011, 02:58:06 AM »
Evo malo slika sa dvodnevnog druzenja u Jagodini. Mala ali odabrana ekipa koja je svaki put sve veca.

Vreme je bilo idealno, teren za letenje odlican i nekoliko asfaltnih pista po izboru...
Cak je i  Ambrozija  porasla, za meksa sletanja van piste pa ko kaze da od nje nema koristi?

Bilo je nekoliko modela automobila i aviona, Na zalost, kod mene je palo sisanje dlaka i koze sa noge elisom. (palo mi nesto iz gepeka pravo na rucicu gasa- a gde bi drugo)  U pomoc je pritekla papirna maramica i izolir traka oko noge umesto flastera. Pritom sam uspeo  da iskrivim osovinu motora pa ipak odradio jedan let ali se onda i kontroler pregrejao i model je morao dole na uspesno sletanje.Nakon toga  sam se preselio u gledaliste i odradio posao fotografa.  Taj mali Pajper je vec jednom izvadjen iz djubreta i vracen u letno stanje ali neda mu se. Nisam hteo Ampmastera da donesem, nekako mi je pista mnogo uska i tvrda za prvi let pa ce sacekati Trstenik.





Neko je baterije koristio malo za avion a malo da se doveze do letista (nazad je morao na pedale zbog nedostatka struje)



Deki se izborio sa svojom Alfom bez problema.





Ovaj mali Dragon je neverovatan. Dok su se ostali modeli menjali u vazduhu, taj je sve vreme visio gore.
Iako mu finesa i nije neka,  ladno ostaje sat vremena u vazduhu.



Alpha se ovaj put zabavljao automobilima.















Momci hvala na lepom druzenju, vidimo se uskoro opet.


« Last Edit: September 11, 2011, 03:54:29 AM by drjack »

Offline alpha

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 294
Re: Jagodina 2011
« Reply #1 on: September 11, 2011, 03:56:06 AM »
 :)aplauz za fotografije.Nisam ni sumnao u tebe drugar.Pajper mi se svideo i steta sto uzivo nisam video kakve letacke sposobnosti isti ima.Sledeci put.Do skorog vidjenja. ()-()
« Last Edit: September 11, 2011, 04:02:01 AM by alpha »

Offline deki

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 85
Re: Jagodina 2011
« Reply #2 on: September 11, 2011, 09:53:17 AM »
Odlican foto prikaz,nista se nismo specijalno organizovali ali u svakom slucaju lepo druzenje,nadamo se skorom vidjenju u Trsteniku (yay) i novim poznanstvima...pozz svim kolegama! ()-()

Offline alpha

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 294
Re: Jagodina 2011
« Reply #3 on: September 12, 2011, 01:22:38 AM »
A Djole jos  (<--) ...... :_D

Offline deki

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 85
Re: Jagodina 2011
« Reply #4 on: September 12, 2011, 12:36:56 PM »
Ova bolest zvana "rc" se opasno siri ovde u Jagodini,videcemo sta ce biti... :sljus

Offline shimano

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 159
Re: Jagodina 2011
« Reply #5 on: September 12, 2011, 02:31:04 PM »
Jagodinci javite kad sledeci put budete planirali druzenje, dolazim sigurno. Poz iz SV

Offline deki

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 85
Re: Jagodina 2011
« Reply #6 on: September 12, 2011, 03:42:48 PM »
Vazi o.k. ()-() (<--)