Author Topic: Аеро Шок Киев Украина  (Read 8508 times)

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Аеро Шок Киев Украина
« on: June 05, 2012, 04:27:42 PM »
Позвао ме лик кои сам упознао у Бугарску- Кзалк. Платен ми је био превоз(авион) и смештај. Овако је почело


Морао сам мало да прерадим екстру- препоручуем свима кои имају овај модел.


Брифинг( неам поима шта су причали  lol  ) погледајте униформе које имају.

Да нисам ја где би ова држава била  8)









Прекрасан модел, летио га пилот на онај Јак победнихик џет мастерса. Како лети лик то је просто невероватно. Чак и ти што неволе џетове зеволиче кад виде како лети лик. назвао би то уметнички F3A :) Иначе лик има 70 и кусур и несечам се како се зове  :sljus .


Овај модел припада на Israeli Jet team како лети лик неверојатно, попут Идо Сегев-a  :mhm

Israeli jet team лик кои стои





Окло седам бендова је свирало увече

Ово није фарба нит фолиа

једини модел у свету кои има ово. Тако брзо излази ваздуџ да пробија звучан зид или шта и звук је неописив  ")


Israeli један је краширао не погубно сва среча.

ово је најлепши F3A модел кои сам икада видео, погредајте угао на вертикалац и крила на следеча слика.Кажу да нема потребе од никакве миксове. Лети га Првак Украине и шире Јури. лети исто и freestyle ја и он смо најбоље летели то.
http://imageshack.us/photo/my-images/109/imag0126nd.jpg/



лети се један по један, лик коментише док летиш, све се снима профи и де на бим. Публика веча нисам имао  :big smile


Биче још фоткица, ово је само од мобилни.
Пздрав  (pijemo)



« Last Edit: June 05, 2012, 04:31:10 PM by zajo »
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #1 on: June 05, 2012, 04:41:00 PM »
Au Zajo, svaka cast, mora da je bio lud provod! Jedva cekam ostale slike.

poz
Veljko

Offline djbojan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 644
    • Skycam
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #2 on: June 05, 2012, 10:18:58 PM »
Auuu,  svaka ti cast, bas ti zavidim, ovo je bas velik skup, i bas je bilo za svakoga ponesto, a nekoga sve  (res)

Offline nenadejno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #3 on: June 06, 2012, 12:37:50 AM »
 (:sok:) (:sok:) (:sok:) (:sok:) (:sok:) (:sok:) (:sok:)
VIVA PRIMITIVA

Offline GILE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 594
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #4 on: June 06, 2012, 09:56:00 AM »
Zajo neizmerno se zahvaljujemo sto si ovo podelo sa nama  (res)  (yay)
Covek prolazi kroz tri stadijuma znanja u svom zivotu:
1- Misli da sve zna
2- Zna koliko zna
3- Zna koliko nezna (tu sam sad)

Offline mile

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 71
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #5 on: June 06, 2012, 10:05:09 AM »
Svaka cast majstore. Stvarno impresivno.

Svidja mi se ideja za transport Extre.

Pozdrav.   (pijemo)



Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #6 on: June 06, 2012, 11:11:54 AM »
Zajo EKSTRA!!!

Svaka cast samo jedno fali....
Nema ni jedan helikopter :)  :o  lol
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #7 on: June 06, 2012, 11:54:24 AM »
Хвала пуно свима. Још добијам меилове, слике, ево сад и видеа излазе тако да биче још мало приче ту  :)
Zajo EKSTRA!!!

Svaka cast samo jedno fali....
Nema ni jedan helikopter :)  :o  lol
Наравно да је било, нисам тако пуно сликао чек да видим..... уф стварно нисам сликао нит један хели  :sljus . Летели су 3D и све то :) мада намогу да кажем да имају пилоте као Торек-а  :)
Quote
Mislim da nisam razumeo, ako nije farba niti folia, Sta je onda ?
  Па дрво  :big smile нисам мислио на крст.
 (pijemo)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #8 on: June 06, 2012, 12:00:10 PM »
И још једанпут незнам што је било пре ???
Најлепши F3A модел кои сам икад видео, лети га Јури он је спонзорирен пилот. Каже да уопште нису потребне миксове. Обратите пажњу на угао крила и елеватор. Руски дизајн и производство, дозајнирао га легендарни Руски пилот опет несечам се на име  :sljus

Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #9 on: June 06, 2012, 12:55:51 PM »
Evo i jedan video  (pijemo)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #10 on: June 06, 2012, 02:27:06 PM »
Zajo ako ne gresim ti si od 1:46




Prilican vetar ste imali....
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #11 on: June 06, 2012, 02:28:55 PM »
A i ovde....



 (<--)
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #12 on: June 06, 2012, 03:42:16 PM »
Хвала Иване, да то сам ја  :big smile
 (pijemo)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #13 on: June 06, 2012, 03:43:53 PM »
А и ветар је био веома јак од почетка до краја. Добро су се држали сви на тај ветар  (pijemo)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Аеро Шок Киев Украина
« Reply #14 on: June 06, 2012, 05:00:47 PM »
Bravo zemljak, cestitam na ucescu na ovakom skupu (kazem zemljak i ja sam poreklom cist Makedonac (yay))

Sve je ovo lepo i divno i sve te slike... i modeli, ali...

Mene nekako vise fascinira, to sto su te pozvali da uzmes ucesce na takvom skupu, i ako se nevaram vidim i makedonsku zastavu na nekoj od slika, znaci da si predstavljamo svoju zemlju..  :)aplauz  :)aplauz

Ja samo, sada nakon pregleda ovoga sto si postavio, razmisljam...   mmmm da li cemo i mi nekad, ovde u zemlji Srbiji organizovati nesto na tu temu, ikad, pa neka bude i 100 puta manjeg obima  (giveup), ali da krenemo u tom pravcu...

Rekao bih da su se mozda negde i stekli neki uslovi... da NE tapkamo u mestu, vec da se mozda ovaj hobi ozbiljnije razvija.... da pocnemo sa organizacijama nekih takmicenja ...
Ovde na forumu, ako se nevaram ima oko 1000 clanova, proverio sam dapace , danas ima 1454 clanova foruma, , recimo da je ogromna vecina kibicera, ali moja je pretpostavka da ima recimo 150 aktivnih (da nekazem ozbiljnih po strukturi modela i opreme), koliko vidim ima i podosta gostiju svakodnevno, dosta njih kukaju da cekaju po par meseci da udju na forum 2a (to je vec stvar Vase organizacije) !
Ima 2 RC kluba (Bgd i N.Sad), ima bar 3 aerodroma koliko ja znam, koja se koriste za RC, a verovatno i vise racunajuci i neke prirucne po Srbiji, koliko znam imamo i prvaka u camcima, prvaka u raketama, neznam kako stojimo sa RC pilotima na nekim takmicenjima, ali koliko sam cuo ima i dobrih mladih letaca, osim nas rekreativaca, imamo sigurno i nekolicinu kvalitetnih letaca helikoptera, a vidim i da malobrojna ekipa automobilista ozbiljno zagazila u te vode  (mazi)...
Mislim da je doslo vreme da se krene ozbiljnije napred, da se nekako organizujemo, da se prave neki susreti, pa i takmicenja, ozbiljnijeg tipa (slazem se kriza je, ali od Tita na ovamo, nekako je uvek kriza, a i trajace verovatno jos ziolion godina, dok nenadjemo novog Tita)  :jaki:
Takodje mislim i da nije toliko  Tito problem, koliko svi mi samo na gomilu...
Evo ga Mirce gura svoju pricu sa WAR BIRD DAY,  :)aplauz  ali to je jedna od 10 mogucih...
Recimo da ce Off-Road staza za automobile, zadovoljavajuca, (za pocetak) biti zavrsena za jedno 30 dana, a mozda i ranije, biti spremna za trke sa opremom (timing & lap counter)... Predlozio sam da napravimo neko prvenstvo na jesen, negde je valjda prihvaceno, videcemo...
Mislim da bi trebalo sakupiti neki "SAVET MUDRACA", ove aktivnije u ovom hobiju, zainteresovane pojednice iz cele "VELIKE SRBIJE", kao i predstavnike ta 2 (ili vise) RC kluba, predstavnike uvoznika i prodavaca opreme, pa da vidimo ako ima zelje, volje i interesa da krenemo napred malo ozbiljnije... Ne znam kako to ide, ali ako nesto pametno osmislimo da se prijavimo nekom ministarstvu, recimo sporta i razonode, ako uopste bude vlade u ovoj zemlji...
Da se ne ljute ucesnici sa strane, ali ako bude vlade, ona ce biti u Bgd, a od nas ne znam koliko, mozda mozemo doci do nje, kad je bude bilo .... pa mozda i bude neke koristi, ne mislim na lovu, love iovako nema nigde !!! (zid)
Vezano za gore navedeno, ja nudim da se "SAVET MUDRACA" sastane ove u Maloj Ivanci, opet ce admini ovo da shvate kao reklamu i da brisu  ::) , u dogovorenom terminu, pa da probamo da budemo konstruktivni...

Treba probati, ko zna sta sve dobro moze da se izrodi iz toga, a onda zovemo Zajo da leti i kod nas na nekom od takmicenja, na primer ... :_D  :)aplauz a ako bude uspesno bice i  (pijanoo)  (res)

ako je ovo  (offtopic) ... jbg onda neka admini otvore nov, ako misle da treba  4e
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior