Author Topic: HORIZON AIR MEET 2012 (18 i 19.aug.12) Donauwörth/ Genderkingen Germany  (Read 8550 times)

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com



od Nemackog jezika neznam nista, a nisam nista nasao na engleskom, ali evo sta sam razumeo...

HorizonHobby organizuje valjda svake godine taj AIR MEET , negde malo severnije od MUNICH-a.. subota + nedelja, ove
godine 18 i 19.aug.12...
Koliko sam shvatio, ovo na nemackom ulaz je FREE, znaci samo prevoz, smestaj, klopa  i  (:beer:)
Posto se radi o Nemcima, verujem da je organizacija odlicna !!

Evo video kako je bilo prosle godine (deluje dobro) (res)


Ako se nevaram, ovo su piloti koji ucestvuju, meni to ne znaci nista... ali se Mirce verovatno tu razume...
Wir sind stolz, dieses Jahr ein Piloten Line Up ohne gleichen auf dem Air Meet zu haben: Quique Somezini, Stefan Wurm, Marc Petrak, Robert und Sebastian Fuchs, Tim Stadler, Andy Ruppert, Michael Reitz, Matthias Hocke, Luca Baumann, Shawn Fischer, Tristan Wischendorf, Stefanie Bleser - um nur einige zu nennen.

Die gesamte Pilotenliste und alle Informationen erhalten sie in Kürze.

Ja sam razmisljao da se sibnem do tamo motorom, pa ako ima jos neko zainteresovan od bikera... dobrodosao !
Krenemo u petak 17.08.12 ranije iz Beograda, pre mraka smo valjda tamo, nadjemo neki hotel/motel u blizini... pa  ()-() i eventualno u ponedeljak nakon  4e kuci ....

Normalno poziv je otvoren za sve i sve vrste prevoza ! :_D
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Ovi iz HorizonHobby-ja  bas nesto navalili...  4e
Pa ko ne stigne u Nemacku.. moze ovamo u USA !!! ili i jedno i drugo !


Isto to... samo izgleda malo vece organizuju i u MAIN/USA na istocnoj obali, nekih 300 km od NewYorka i 300km od Montreala Canada
u periodu 06-09.sept.2012 (4 dana)

http://www.usairmeet.com/





RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Hvala Zajko na obavestenju za ovaj miting.Bice to super meet.Cuo sam za tog Somezinija.Opasno leti taj baja i nebi se on pojavio tu da je neki krs od skupa.Ja se opasno meracim da idem u Germany da vidim to sa svoje oci.Krcka se nesto,neki dogovori bi trbalo da padnu.Motor,kola,avion pitanje je sad.Zajkova varijanta motorom je stvarno do jaja i prava pustolovina.Ja bi naj radije istero moju Yamahiriju iz garaze al zena neda kluceve.

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Ne znam.. nikad nisam do sada prisustvovao necem takvom, pa resih...
da ugodjaj bude kompletniji, resih motorom... u zadnje vreme se proredila voznja motorom, bio sam proslog sept. sa drugarom do PRAHA
na 3 dana ... bilo super... evo moguceg resenja za tebe:

1. Mazni motor iz garage i upaliga na zice, da zena ne vidi ....
2. povedi i  zenu  (res) (:sok:)
3. nadji dodatnu ekipu... pa kolima
4. ako kod mene dodje do promene plana, hteo sam da vodim "zeta", ali cerka ne da motorom, kaze OK kolima, onda ima mesta kod nas

Ja odo sad malo do Istre, vracam se do 5-6.avg. pa ako padne dogovor... super !
imaju svabe dobro  (:beer:), ako zajebu sa ovim !!!

PS. Tamo me ceka EVO50 Gas Engine i neke sitnice za GAP232G
Tako da imas priliku da nabavis i nesto povoljnije i da ga sam doneses... mnogo povoljnije (nabavne cene) (<--)
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
To sa zicama je odlicna ideja.Jel bese crvenu skinem sa brave pa uvrtim sa crvenom i braon (fiu).

Ja cu najverovatnije ici svojim kolima i mislim krenuti u cetvrtak.U petak malo svrljati po minhenu i okolini ima sta da se vidi.Prespavati u Minhenu pa u subotu rano pravac Genderkingen oko 100km.

Nemci nece da sjebu skup jedino moze vreme da ih sjebe.Videcemo par dana pre kakve su prognoze i zvacemo AMSJ da pitamo kakve su guzve na granicama jer se Turci vracaju na arbajt.

Ako neko jos bude hteo od modelara da ide nek se javi da se organizujemo.Zajko lep provod zelim i cujemo se kad dodjes. (pijemo)

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline maxa69

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Blago vama,biće to super (<--) meeting.Eh,kad bi imao vremena rado bi se priključio,ako bi me primili,naravno mmmm
Donesite neki promo ako bude nešto bilo ,kape,priveske,majce  i slične zezalice (yay)

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Blago vama,biće to super (<--) meeting.Eh,kad bi imao vremena rado bi se priključio,ako bi me primili,naravno mmmm
Donesite neki promo ako bude nešto bilo ,kape,priveske,majce  i slične zezalice (yay)

 :_D  možete i onog žutog Piper-a  sa slike :hehe

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Za AirMeet, sad sledeci weekend ide 4, Cupko sa drugarom i Ja sa drugarom !!

Ajd sad da vidimo mozda ima vise zainteresovanih za USA 06-09.sept.12

http://www.usairmeet.com






Whether you're into flying radio control models, kicking dirt up with an RC truggy, watching full-scale aircraft aerobatics or all three, come to beautiful New England to enjoy an exciting hobby extravaganza and air show spectacular. Renowned RC experts from around the world will deliver an interactive event with non-stop action.

Save the date—you won't want to miss this highly anticipated one-of-a-kind event for both audience and participant. Get all the information this interactive entertainment blast has to offer, and if you like, register as an RC driver or pilot, by visiting www.usairmeet.com now!

RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Evo jedan snimak za pocetak sa AirMeet Germany, ovde je fenomenalno i vruce, sunce przi, ali smo izdrzali od 10h do 17h pa malo na odmor i tusiranje, a veceras od 21h nocno letenje sa vatrometom!



Bice jos videa od danas, veceras i sutra !
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: HORIZON AIR MEET 2012 (18 i 19.aug.12) Donauwörth/ Genderkingen Germany
« Reply #10 on: August 19, 2012, 01:37:55 AM »





RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: HORIZON AIR MEET 2012 (18 i 19.aug.12) Donauwörth/ Genderkingen Germany
« Reply #11 on: August 20, 2012, 04:21:30 PM »
Stvarno vrhunski organizovan skup.Kao sto se ocekuje od Nemaca.Svabo je to,tu nema greske.Skoro na nivou Minheskog Oktobar festa.Tocionica piva,Kobaje i razna fast food jela sa ovog podneblja. (res)Drugar i ja smo stigli nesto posle 10h i na parkingu je vec bilo pozamasan broj vozila oko 500, parkiranih na improvizovanom parkingu,to jest njivi.U koloni smo ulazili i veoma brzo se taj broj popunjavao tako reci utrostrucio, tako da kad smo odlazili jedva nadjoh auto.

Zajko i ja se dogovorili da se cujemo kad dodjemo.Ja zvao slao poruke trazio coveka al njemu isklucen telefon.Posle on mene zvao a ja nisam cuo telefon od buke a i pivo me bas zveknulo i tako se nismo nasli.Zajko druze zao mi sto se nismo nasli da me spasis od drugara.Covek se odusevio pa samo pita a koji je ovo avion a koliko kosta itd itd.Primio se opasno na Jetove a ja ga lozim da su voma jeftini jer niko nece da ih kupi hahaha..

Sto se tice meeta sta reci,piloti skoro ko nasi.Ovaj Somezini leti skoro kao Saburo,Marko i Zajo.Zato momci da se prijavite kod Hoby Kinga na audiciju za promotere.Bilo je svih mogucih modela od Warbirda preko Jetova do civilnih letelica.Mene su licno odusevila Italijanska akro grupa.Leteli su na dvokrilcima iz prvog svetskog rata.Tako su se gegali i leteli bukvalno 20km na sat da sam mislio da ce da se svale u kukuruz.

Jedina zamerka mi je na ovu Ausvic zicanu ogradu i sto se nije moglo blize prici modelima kao sto je bio slucaj sa Willese mitingom,ali sa razlogom jer ovde je bilo sigurno oko dve hiljade ljudi ili sam ja video duplo od piva.

Evo malo slika.Bice i videa al kad mi drugar prebaci sa njegove kamere.Ja sliko evo ovo na pocetku posle nisam mogo od piva da zumiram.

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: HORIZON AIR MEET 2012 (18 i 19.aug.12) Donauwörth/ Genderkingen Germany
« Reply #12 on: August 20, 2012, 04:27:27 PM »











Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: HORIZON AIR MEET 2012 (18 i 19.aug.12) Donauwörth/ Genderkingen Germany
« Reply #13 on: August 20, 2012, 04:31:13 PM »











Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: HORIZON AIR MEET 2012 (18 i 19.aug.12) Donauwörth/ Genderkingen Germany
« Reply #14 on: August 20, 2012, 04:35:49 PM »