Author Topic: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca  (Read 4584 times)

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Zdravo,
U nedelju smo se skupili maltene svi clanovi kluba nas 7, a falilo je jos 2, pa da budemo svi tu... He, he, he ....
Okupljanje je pocelo od ranog jutra... Bilo dosta aviona i helikoptera, predivan dan za letenje sa malo ili nimalo vetra...
Ali su se zato svi lepo i dosta naleteli, na svu srecu, udesa/padova nije bilo...
Posto ne znam kako da postavim vise slika, koje su ovaj put dobre (slikano NIKON D200), evo ga link ka galeriji photos na nasem web-u

http://www.malaivanca.com/galerija

Pozdrav
Zajko
www.malaivanca.com
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline kremic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 478
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #1 on: November 08, 2010, 05:36:37 PM »
A bese za 10+ . I ekipa i vreme i "avijoni" i helikopteri....
Bas smo se naleteli gotovo od svitanja pa do samog sumraka.

Dvomotorac Dual Ace konacno  ukrocen, sada radi bas kako treba. Otkrili smo i problem  koji nam je zadavao glavobolje oko stelovana motora, (ali ne bih sada o tome  :sljus ).

Dr. Zub, kao i uvek, fenomenalan, uvek neke nove tice, tj. bolje reci vrteske iz Reno-a vadi i tamo nas sve pali i zari.
Ali kao sto mu rekoh i private jednom prilikom, sa helikopterima je odskocio 3 stepenika u letenju i uopste u celoj toj vrtecoj prici.  Covek sada leti, amo-tamo, pravi role, roluje samo tako. :)aplauz

Dr. Boza, laf, kralj, car, sta sve ne.., isto standardno, Reno uvek pun novih iznenadjenja kada dolazi a jos puniji kada se vraca kuci  :)aplauz . Njegov nov jet F18 je mnogo lep, kao i samo letenje koje je Boza to doveo na visok nivo. Uvek gledam da ne letim posle njega odma prvi, da ne kvarim dojam, pustim Dr. Zubu prvo pa ondak ja :)


(hmm... moram da razmislim o novom autu, bice da je stvar u Reno-u)  :big smile

Direktor Misa - Radar, zmaj od coveka, 3D ptice fura lepo,  jes malo da ga napadnu na sletanju ali sve ok.

Dragan , Misin kolega s posla, novajlija kod nas, ljuto se bori sa stiroporcima, i sve je bolji u tim pocecima.

Ostadosmo samo Zajko i ja,  odrtaveli stari sivi sokolovi  ;) standardno nase letenje, Zajo juri brzinu sa svojim Chirokijem i F1 a ja visinu sa Spitom :)

Ali maximano ziv dan, gotovo bez pauze, non-stop je po neka ptica - vrteska bila u vazduhu, malo se i red cekao, toliko je bilo zainteresovanih za start :) . Naravno to je za svaku pohvalu.

Ja sam jos pod utiskom jucerasnjeg dana, bas lepo Zajo sto si okacio ove slike. :)

Pozdrav svima,
Krema


Offline marko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 950
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #2 on: November 08, 2010, 08:40:11 PM »
Sjajno  (res)

Stvarno 10+  :big smile
WARNING:intentional straight and level flight prohibited!

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #3 on: November 09, 2010, 08:58:55 PM »
Nema nas mnogo, al nas zato ima malo!!     :jaki: :jaki: :jaki: :jaki: :jaki: :jaki:    :hehe     (<--) (<--)

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #4 on: November 09, 2010, 09:05:39 PM »
R-xx vase letenje t-rexom nadaleko se prepricava,docicu u Subotu da vidim sta vi to tamo radite, i da letim i ja malko.

Offline kremic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 478
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #5 on: November 10, 2010, 07:31:54 AM »
R-xx vase letenje t-rexom nadaleko se prepricava,docicu u Subotu da vidim sta vi to tamo radite, i da letim i ja malko.

Ma Neso, kada ti (vama) velim, covek se promenio totalno! Leti za medalju, vise nit spominje zene nit sex. Samo vrteske!
Alal mu vera (kako ide onaj cuveni rep stih: mojne lerma da te tera  - reci ALAL VERA ALAL VERA :)  )

p.s. Sone, bolje u nedelju dodji ako zelis Dr. Zuba na delu da vidis, covek radi subotom :(

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #6 on: November 10, 2010, 08:06:33 AM »
Mnogo me falite a to nihc gud..
Generalno nisam losh, al mislim da ljudi koji vrte avionchine brzhe napreduju u helishima..
I josh jedna sitnica, dobar avijon leti mnogo preciznije i lepshe prosechnog, a za helishe je to josh bitnije, kvalitetna zwechka sa dobrim setapom leti kao sinfonija, chista uzhivancija..

 (kush) (kush) (kush)     (har)

Offline adam

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1460
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #7 on: November 10, 2010, 09:01:08 AM »
leti zubo ki zmaj ali i zenske vija,licno sam se uverio kakve cice muva , sda da vam kazem setup je isto vrh ;D ;D ;D ;D

Offline mirce

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3320
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #8 on: November 10, 2010, 10:39:34 AM »
Jel' Zubin set up ili od modela???  :_D

Pozdrav

Mirče

Offline adam

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1460
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #9 on: November 10, 2010, 01:17:34 PM »
ma jok, zenska mu je isto nadrkana kao heli sve full ;D

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: 07.nov.2010 Lep dan ... Lepo letenje n RC AERDROMU U RC klubu Mala Ivanca
« Reply #10 on: November 11, 2010, 07:03:57 AM »
 (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--) (<--)        :hehe