Author Topic: World of warplanes.  (Read 3381 times)

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
World of warplanes.
« on: June 13, 2012, 05:48:31 PM »
***Prvo moram da kažem, da ako sam pogrešio podforum, neka administrator premesti topic tamo gde treba.

Već neki mesec igram jednu online igru, a zove se world of tanks. Firma koja je razvila/ja igru, krenula je da pravi isto to samo u vazduhu i zvaće se World of warplanes.

http://na.worldofwarplanes.com/

Nije klasična simulacija, ali nije kao ostalie igre koje se bave avionima.

Sada je trenutno beta verzija u pitanju. Možete se registrovati i skinuti beta verziju, ali se ključ čeka malo duže, upravo zato što je još u fazi testiranja.
Ne bih postavljao topic o ovoj igri, da se tvorci nisu potrudili da to urade realno (mislim na tenkovski verziju), pa se nadam da će se i u vazdušno verziji poštovati zakoni fizike, aerodinamike......




« Last Edit: June 13, 2012, 06:05:18 PM by IvanGrozni »

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: World of warplanes.
« Reply #1 on: June 13, 2012, 06:06:16 PM »
Hvala na obaveštenju! Ako bude i malkice ličilča na WOT eto nama stotina i stotina sati zabave ;) !
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: World of warplanes.
« Reply #2 on: June 13, 2012, 06:12:44 PM »
Hvala na obaveštenju! Ako bude i malkice ličilča na WOT eto nama stotina i stotina sati zabave ;) !

Igraš li WoT?????

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: World of warplanes.
« Reply #3 on: June 13, 2012, 06:15:22 PM »
Batalio na vreme :) !
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: World of warplanes.
« Reply #4 on: June 13, 2012, 06:23:54 PM »
moj prijatelj je radio na razvoju WoT, a sad se nešto petlja i oko nastavka.  ako želite neke dodatne informacije, možda mogu da ga pitam za detalje