RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Šta mislite.. Egde 540...

<< < (7/9) > >>

panther:

--- Quote from: branek on February 25, 2009, 01:20:39 PM ---
--- Quote from: zgrujic on February 25, 2009, 01:18:57 PM ---Napisi ljubazan email podrsci i sve ce biti OK. Ja sam to tako vec radio.

--- End quote ---

Sačekaću još koji dan.. pa ću onda... Hvala  ;namig

--- End quote ---

I ako stigne to ce biti za minimum dve nedelje takoda ti je bolje da otkazes.

MEPHISTO:

--- Quote from: Matić Dragan on February 21, 2009, 06:33:08 PM ---

medjutim stvarno sam misljenja da se malo dize fama oko upravljanja RC modelima

--- End quote ---

 (:good) 1ee 2eaa

P.S. Смајлији су рекли све. Мој први авион је био ЏЕТ а други 3Д, дакле два велика НО-НО за почетнике. Слатко сам се навозао са оба (наравно, пре летења радио је симулатор једно два месеца...). Превише сам прошао у животу да бих поверовао да сам баш ја способан за тако нешто и нико други...

branek:

--- Quote from: MEPHISTO on February 26, 2009, 03:53:14 AM --- (:good) 1ee 2eaa

P.S. Смајлији су рекли све. Мој први авион је био ЏЕТ а други 3Д, дакле два велика НО-НО за почетнике. Слатко сам се навозао са оба (наравно, пре летења радио је симулатор једно два месеца...). Превише сам прошао у животу да бих поверовао да сам баш ја способан за тако нешто и нико други...



--- End quote ---

Pazi, uključio sam simulator pre neki dan i skršio se sa E3D jedno 50 puta... malo sam se uplašio u trenutku, šta ja radim, među sada je već sve mnogo bolje!  :)aplauz Mislim da ću, dok se vreme prolepša, avion bude spreman i ja biti fit za prvi let. Drago mi je što postoje dobra iskustva i sa komplikovanijim avionima...  (<--)

SABURO:
Deo topic-a koji je otisao u off, premesten je u MATERIJALI / TEHNIKE OBRADE U MODELARSTVU.

http://rcfly4um.org/index.php?topic=1721.0

branek:
Konačno je paket pristigao... Elektronika je stigla pre iako je naručena posle ovog paketa 10ak dana ali dobro... Naša pošta, prvi paket sam uhvatio na povratku u HK, jer je poštar napisao da je adresa nepoznata!   ") Tako da svima preporucujem da koriste http://www.trackandtrace.ptt.yu/default.htm sa onim referentim brojem posiljke...

Paket je kvalitetno upakovan, avion je ok, s' tim da je jedan aileron urađen ne baš precizno, (deo koji se vezuje za krilo nije dobro oblikovan) ali to će uzrokovati smao malo manji otklon nego što je na onom koji je dobar, tak da se to može ispraviti programiranjem stanice...

Ovo su slike posle raspakivanja, a malo o sklapanju u sledeđem postu.. Nadam se da će za vikend biti prvi let... pa šta bude!  (yay) :jaki:

 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version