RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Home made by Goran N - Katana S30

<< < (8/18) > >>

grebic:
Hvala Zajo. Bice, bice...siri se zaraza...Polako, ali sigurno. :big smile
Pozdrav

grebic:
E danas se komsiluk kod mene konacno obradovao. Sreci nikad kraja. Odavno ih nisam video ovako zadovoljne...  Glavni krivac je- slika govori vise od hiljadu reci



Uploaded with ImageShack.us

Ne znam sta sam ja Bogu zgresio, ovo je ko zna koji servo koji sam sprzio :sljus
Steta na modelu, sreca, pa nije velika, gotovo da je nema



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Trap je zavrsio svoje. Ostalo je sve citavo. Cak se ni trap nije izvalio iz modela. Smem da se kladim da je bio neki ARF da bih ga doneo kuci u vise komada :big smile
Al cudo je to kad sam napravis, pa bude dobro. A kako sam uspeo da prizemljim model sa vertikalcem u punom otklonu, jer je tada otkazao servo, nije mi jasno ni sada.
Sreca pa sam uspeo...Inace bi u komsiluku sad krenulo slavlje :big smile :big smile

grebic:
I dosao je poslednji dan ove ptice u vazduhu. Lepo smo se druzili skoro 2 sezone.
Juce, u Trsteniku se skupilo nas nekoliko modelara. Lepo se druzili i leteli. Na poslednjem letu, opet servo i sa, od prilike 30-ak metara model je vertikalno na dole u punoj brzini raspalio o zemjlu. Ovog puta je otisao servo na horizontalcu. Model je pukao samo napred. Naravno da se moze popraviti, ali lakse mi je da ga odradim novog, ako se odlucim za to. Krila netaknuta, pukla samo karbonska cev od udara. Prilicno sam se iznenadio kada sam video kako je model relativno malo ostecen. Sa obzirom na to kako je udar bio jak. Kada sam prilazio mestu pada, ocekivao sam da vidim samo hrpu iveraka. Medjutim, model gotovo citav. Ostecen samo prednji kraj. Nosac motora i firewall smrskani u parcice. Kao kod formule 1 prilikom udesa :jaki: Mislim da sam samog sebe prevazisao sa konstrukcijom ovog modela :big smile



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Sta reci...

SABURO:
Zaista steta..nadam se da je ostatak elektronike prosao ok?

misha:
bas steta. prelepo si leteo taj model. ali sa druge strane, ovo ce te naterati da pozuris
sa izradom jedrilice a mozda i nekog veceg akrobatskog modela.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version