RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

F3A i IMAC

<< < (12/20) > >>

marko:
Ja sam za neko unlimited freestyle takmicenje, gde bi bilo dzvoljeno da se rade svi trikove iz obe knjige (3D i F3A).

Samo F3A program je meni dosadan i zastareo i letim ga samo da bih se zagrejao za napredniji 3D.




magic:
Uzivajte!



poz

GILE:
Pazi decembar a nema snega  mmmm

magic:
Evo jednog krajnje zanimljovog topika sa RCU, covek sam pravi F3A model ni iz cega! stvarno impresivo.

http://www.rcuniverse.com/forum/m_8962198/mpage_1/key_/tm.htm

poz

zajo:
Ne investiramo u avioncice,igracke ili kako to neznalice zovu.Investiramo u nasi zivot,u to sto vruemo i to sto nas ispunjava.Model je samo alat koi nam sluzi da se izrazimo i nadgradimo.E sad Bez alata.....moe mislenje je da velicina mog Venusa je minimalna kako bi se mogli vezbati precizne akrobacie.3d se moze vezbati i modelima manje velicine kako tvoih ,ali ne i precizne akrobacie.Zaglavio si u neku velicinu ali nazalosto to je pogresan put neke okolne staze.Evo vidim da jos jedan prekresan model ti e na put ali opet maleni.Nemogu ti objasniti to moras sam iskusiti.Ni ja ne veruem da cu ikada biti uspesan na neki natprevar ali znam da hocu da postanem dobar pilot i to je sve.Nisu svi koi dolaze na f3a natprevare pro.Neki koi sam ja video lete gore nego mnogi na forum.Ljudi dolaze za druzenje,za zabavu to je prvenstveno.Imao sam cast upoznati se sa Sampionom u f3a u Israel Zarko.Tip je svaki drugi dan dolazio svim F3a prifesionalnim modelom i to je leteo li leteo.Iako u floti ima Yak54 100cc i jos mnogo 90%vremena je bio svoim f3a.Vreme je na nasu stranu i uzivajmo u proces nadgradbe koi trae cel zivot.
Poz.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version