RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

F3A i IMAC

<< < (13/20) > >>

misha:
magic, covek stvarno radi fenomenalno, i to od 0. impresivno.
dobra stvar je sto je covek blizu. ja vec dugo pojedinima (sami ce se pronaci (yay)) pricam da se dosta
dobrih modelarskih susreta i takmicenja ima kod nas u okruzenju. ovaj lik je rumun. oni imaju takmicenje
tipa scale masters, koje se odrzava u isto vreme kada i f3a. traje nekoliko dana i na istom mestu.
to bi bilo lepo videti. takodje, po mom misljenju, su dosta ispred nas. u izradi modela, deteljima,
cak sam negde (nesecam e na kom forumu) video tipa koji ide toliko daleko da za mustanga sam pravi retrakte.
e sad, rumun zgleda ostaje rumun, sto doumentuju i slike.

izvinjavam se zbog malog skretanja sa teme.

SABURO:
Izuzetno lepa tema o samogradnji F3A modela Aurora 60, na RCU:

http://www.rcuniverse.com/forum/m_4978792/mpage_1/key_/tm.htm

uzivajte...

zajo:
Bice li nesto od taj natprevar ove godine ili ne??
Mislim da vec ima dosta ljudi sa akro modelima i da je vreme da se od nekud pocne.Ja bi dosao iz Mk.Nisam otisao u Palicu jer mi je daleko pa cekao sam na Rc letenje BG ,ali kako zakasnilo a i informacija nije bas na vreme stigla kod mene i to sam propustio :sljus .Nadam se na ovu sezonu da se upoznam licno clanovima foruma i ostali ljubiteli modelarstva.
Ps.Ako neko dolazi u Mk,u Oxridu na letovanje ili Sapka-Mavrovo na skijanje  obavezno da se javi kako bi stepali po neko Skopsko i naravno ako jos ima model ondak mozemo na Stenkovac.I u oxridu ima odlicno mesto za letenje malih elektro ali to su uredzivali pa neznam sta su tacno planirali.

magic:
E pa zajo razmislja se na tu temu intenzivno (barem u mojo glavi). Ono sto u ovom trenutku deluje realno je neka druga polovina maja, najkasnije prva polovina Juna za prvi susret. Naravno citavu manifestaciju nemogu organizovati sam, sto lokacijski sto pomoc oko svega i svacega i sudjenje, ali tu su neki ljudi koji su se vec ponudili da pomognu  :)aplauz. (neki to jos neznaju ali saznace :) )

E sad sledi odabir programa. Kako sam do sada napravio 2 ankete sta je to sto bi neko leteo ispalo je da je Basic IMAC program ipak nesto sa cim bi trebalo poceti i nesto sto je dovoljno zanimljivo za gledanje i drugima. Program nije tezak i ima se apsolutno dovoljno vremena da se uvezba tako da ocekujem da se prijavi barem 10 ljudi.

Prema tome, leti se sledeci program: http://www.mini-iac.com/Portals/0/Downloads/Sequences/2010/2010_BASIC.pdf

Uskoro cu otvoriti novi topik nakon sastanka sa ljudima koji bi bili u organizaciji i sa sudijama.

poz

marko:
@magic legendo :)aplauz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version