Author Topic: Podgorica  (Read 147064 times)

Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #180 on: December 06, 2010, 12:14:03 AM »
Super spiner na Cularisa  :-[
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #181 on: December 06, 2010, 06:23:31 AM »

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #182 on: December 06, 2010, 02:10:04 PM »
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  SAX SAX  :)aplauz :)aplauz :)aplauz
svaka cast na reziranju ovih snimaka  (yay) pogotovo ovaj snimak sa EXTRE je EXTRA :jaki:


.... dobro SERHIO .... bolji je ovaj sa CULARISOM :big smile





 1ee (:good)

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #183 on: December 06, 2010, 04:00:25 PM »
Haha, fala, samo nije bilo nikakve rezije, samo sam ubacio muziku. Mnogo dobra stvar ona kamerica.

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #184 on: December 06, 2010, 05:56:20 PM »
pa pod rezija sam podrazumijevao ideju, montazu kamerice, letenje...i sl..  :big smile

Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #185 on: December 06, 2010, 10:15:26 PM »
STEREO LOVE a  :)aplauz ...damn, this fuckin song is sick SEXY!!!   A  17aa 17aa 17aa EXTRA :)))))
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: Podgorica
« Reply #186 on: December 06, 2010, 11:34:17 PM »
Lepa pesma, lepa melodija i fine note.
uglavi Morenu my love u sledeci video (club verziju) ako moze zelja muzicka
Da li letite sa puta, piste za Shipcanik

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #187 on: December 07, 2010, 09:15:44 AM »
Morena je bila prva opcija, ali bila je kratka za klip, pa me mrzelo da kombinujem.
Na Sipcaniku letimo sa piste, ali u zadnje vrijeme se toliko kuca izgradilo da je jako lose za letenje.
Imamo mnogo dobru pistu na aerodromu Spiro Mugosa ali nam ne daju da je koristimo.
Jedno vrijeme smo isli tamo i bilo je super, ali izgleda da smo ih smarali mnogo, pa su nas optuzili da smo im udarili modelom u AN2.

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #188 on: December 07, 2010, 02:47:33 PM »
     Dobra ova spijunica kamerica  :)aplauz odlicno,e sad za Cularisaili Extru ja bih za Extru ni sam ne znam zasto  (fiu) Pa evo kao sto se vidi iz prilozenog u nedelju je osvanuo fantastican dan.U posljednje vrijeme smo razmisljali da na modele ugradimo plovke pa na letenje.
Vremenska prognoza se pratila svaki dan i vidjevsi da ce u nedelju biti vrijeme suncano sve obaveze su otkazane samo je Sale sto se tice posla bio mobilan smjene  :_D  Baterije napunjene,sa modela skinuta prashina i pravac Sipcanik.Jedan od rijetkih dana gdje smo svi bili na okupu.Letjelo se taj dan sve i svasta:Extra 260,Mephisto,Cularis,Mentor,Acipiter,T-Rex 600, nitro treneri,Predator,za djecu su bili prava atrakcija padobranci koje je Goran ispustao sa svoje jedrilice.Naravno taj dan je Dragan Popovic lasirao svoju novu jedrilicu Junior Graupner  :)aplauz O Junirou bi Dule mogao nasiroko da pise jer je emotivno vezan za ovaj model, ma sve zna o njemu a taj dan je vidio i uzivo kako leti  :big smile.Na modele su se  kao sto se vidi iz gore prilozenih Saletovih odlicnih videa kacile kamerice,privjesci...i sve to je snimilo ovaj dan.Taj dan je Sale imao jedan nesvagidasanji  ples sa Mephistom ali sve je dobro proslo i to se snimilo, nista ne propustamo  ") E sad da ja ne bi dalje pisao naravno evo "malo" slika.Jest da nisu slike ala Dule sa Canon-om nego moja malenkost sa Olympusom  (photograf) Pa da i Dule nekad mora da leti.Dule je pored toga naravno opet i snimao, ma ne moze on bez toga pa ga prozivam da postavi i sledeca videa  ;namig sada slike a poslije kao slag na tortu video sa muzickim zeljam  (pijemo)

 
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #189 on: December 07, 2010, 02:59:15 PM »
Bravo FENIX bravo! 2eaa

super slickice... a videoi su gotovi ali meni je upload katastrofa!!!!!! sinoc sam ostavio komp da uploaduje na You Tube..... i jutros TRT!  (___) (___) (___) (___) (___) (___)

nista! tako da cu nocas ostaviti ponovo da se uploaduju....... :sljus

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Podgorica
« Reply #190 on: December 07, 2010, 03:19:16 PM »
Junior s od graupnera je super.Ja ga imam vise od godinu dana,letove ne brojim,ali posto imam i easy glidera mogu da uporedim oboje.Meni se licno vise svidja junior,stabilniji je ali brzi,ali ima jednu prednost jer ima t-vertikalac pa je laksi za kameru.Lepe slicice i bravo za okupljanje..

pozz
cane

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #191 on: December 07, 2010, 03:40:45 PM »
Junior s od graupnera je super.Ja ga imam vise od godinu dana,letove ne brojim,ali posto imam i easy glidera mogu da uporedim oboje.Meni se licno vise svidja junior,stabilniji je ali brzi,ali ima jednu prednost jer ima t-vertikalac pa je laksi za kameru.Lepe slicice i bravo za okupljanje..

pozz
cane

Cane,Dule kad procita ovo  (zid) (--<<--) ima da naruci odmah Juniora  lol da naravno sto se tice Juniora ne moze se porediti sa EG Pro pa ni Arcusom tako je dobro uradjena da su tu Multiplexa z....... a cijena i kakve komponente dodju su vrh.Pozdrav
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Podgorica
« Reply #192 on: December 07, 2010, 04:00:19 PM »
Pazi ovako,moj prvi model je bio iz prve verzije sa grafitnom cevi od 10x9,sto znaci da je bila tanka samo pola mm,i na nekih 150-160 km/h je pukla.jedva sam icupao iz zemlje sta je ostalo.Motor je preziveo kao i sve ostalo osim trupa i te cevi.Odmah sam narucio drugi trup i uz njega dobio novu cev od 10x8mm,koja je naruku odmah jaca osetno i od tada nisam imao problema.A za te pare se dobije stvarno kvalitet,po mom misljenju.Jos da kazem da sa blago podignutim eleronima mozes da jedris skoro ceo dan.

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #193 on: December 07, 2010, 04:46:37 PM »
Cane hvala puno na informacijama, ja sam imao EASY FLY, model sa HOBBY KING-a, (kopija EASY GLIDER-a) ali je zavrsio u kontejneru, vrlo je lose uradjen i ima puno mana, ali je makar posluzio za ucenje (uz nekoliko prepravki), tako da gledajuci JUNIOR-a uvidio sam da nema ama bas nikakve slicnosti sa pomenutim avionom... bog da mu dusu prosti  :pop:
te znaci da je dobar model  lol
Mnogo mi se svidja dizajn, servoi u repu pa u kabinskom dijelu ima prostora, kabina imitacija karbona mmmmmmmm,  oblik i profil krila...T rep ........ma ko bombona!

nego...narucio ja PZL WILGU 2000 .... da se malo uci polijetanje i slijetanje  (pijemo) pa cemo Junior S, poslije nove godine.... da se flaja na februarskom vjetru  ;namig

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #194 on: December 07, 2010, 06:32:27 PM »
Wilga znaci  :)aplauz al'ce da se

(<--)
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com