RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Wind S 110 E by Sebart

<< < (2/5) > >>

zajo:
Пссссс! Машина је врх.
Честито Вељко нек те дуго служи
 (pijemo)

mirce:
Dva Sebarta i Extra letilice tri,
koji je tu višak pitamo se svi?

Zna to Veljko  a, nismo ni mi deca,
novu  F3A spravu drži kao keca...

marko:

--- Quote from: mirce on October 31, 2010, 10:28:47 PM ---
Imam blagi utisak da će sledeći biti 2x2 F3A.


--- End quote ---

A posle toga, znajuci Veljka, sledeci avion ce biti 2.1X2.1, pa onda mozda jedan malo veci skok na 2.3X2.3 na primer. lol

Sada bez zajebancije, Veljkinjo samo cepaj te avione do daske, sto bi rekli vezba cini majstora.
Nek je sa srecom. (pijemo)

magic:
Danas napravljena 3 leta od po 7 minuta pa me bas zanima kada budem ponovo punio baterija koliko ce to biti. Ocekujem maksimalno 3000mAh! Prepostavljam da ni prijemnicka ne trosi vise od 100mAh po letu, no videcemo. Elem, danas po pristojnom vetru (he, he, zmajari ostali na zemlji) koji je duvao skoro pod 90 stepeni u odnosu na pistu bas sam se nauzivao! Ovakav tip modela meni najvise lezi, vrlo prodoran, ne oseca vetar, rezerva snage kolko' 'oces, a sve poslusno ... ma prava milina. Sada vidim jos jednu prednost velikog modela jer mogu stvarno da odem jako visko a da model bude i dalje izuzetno vidljiv samim tim sva ekperimentisanja kako se ponasa u nekoj evoluviji se izvode na apsolutno bezbednoj visini, stagod da se desi!

Sto bi rekli Englezi, bring it on ...

poz

magic:
Moja je praksa da baterije punim vece pred letenje sto znaci da se upravo pune! E pa moram da priznam da sam se stvarno iznenadio, 7 minuta letenja i dopunio sam 2050mAh. Znaci da sa ovim setapom imam 10-12 minuta letenja! ovaj model mi se sve vise svidja, pravi model za vezbu!

poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version