RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Sickle F3A 2x2

<< < (7/11) > >>

magic:
E pa desilo se i to, Sickle je poleteo! Danas pre pocetka mitinga, pre nego sto pocne guzva Nikola je napravio prvi let.

Poslednje provere pred poletanje



i napokon





Sletanje




I cestitke od cika Gagija



Posle toga sam napravio jedan let i ja i sta da kazem. Leti jako slicno kao Wind 110, naravno jos bolje. Figure mogu da se rade jos sporije i preciznije, sve nekako deluje usporeno u odnosu na Wind 110. Gracioznost u vazduhu je kao kod dvokrilaca Miss Wind 50. Trebalo mi je par sati da mi se sve slegne, i stvarno sam impresioniran modelom.

Snage ima stvarno jako puno, ceo let je bio na pola gasa a vertikale sa 66%, stvarno za respekt. Karbonska elisa drugacije zvizdi kroz vazduh i model se jako lepo cuje.

F3A modeli su brutalni prema pilotu, u kom slislu, sve greske u toku leta su iskljucivo vase i nema vise opravdanja za lose letenje!

poz

IVAN3D:
Čestitam Veljko!!!
Divan je!
Čestitam i Nikoli jer je on sigurno najbolji F3A pilot kod nas!!!

misha:
Cestitam. Nadam da ce te se lepo slagati :mhm.

mirce:
Čestitke i sa moje strane. Gledao sam Magicov let i popodne kad je Nikola leteo program... Stvarno impresivno...

Baš ćeš se nauživati, samo malo da se "upoznate"...

Pozdrav

Mirče

magic:
Posto je doslo do promene u mojoj floti, tj. Wind 110S nije vise u mom nego u Nikolinom vlasnistvu (ja mu ovom prilkom cetitam i zelim puno uspeha i na takmicenjima sa njim) dosao je na red i Sickle. Znao sam da dokle god budem imao i Winda 110S tesko da ce Sickle leteti, i tako napravismo "kombinaciju".

Znaci doslo vreme da se ja i Sickle pocnemo detaljno upoznavati. Ovog puta cu stvarno utrimovati model kako treba, ubaciti sve mikseve i poceti da ciljano letim figure. Posto ce zasigurno ostati jako dugo kod mene siguran sam da cemo se jako dobro upoznati  :big smile!

Doslo je do promene i u baterijama koje cu u buduce koristiti u svim mojim modelima, to su Turnigy nano-tech 4.500mAh 35-70C 5S koje su nekih 25g lakse od Rhino pa koje sam ranije koristio pa sam danas proverio i teziste zbog 50g laksih baterija. Malo sam poradio i na otklonu vertikalca, sada su otkloni malo veci i apsolutno identicni.

Iskoristio sam priliku da precizno izmerim i tezinu modela i ona je sada 5.186g.

poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version