RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Telink Yak55M Ido Segev design

<< < (5/7) > >>

zajo:
Хвала Никола на тако брз коментар  (pijemo)

vihor522:
 dakle zajo...savrsheno, svaka chast

zajo:
Треба ми помоч.
Мотор је turningy C3536-1100 нажалост више се непроузводи.
Елиса је 12/6 са 11/5 нелети добро(премало снаге).
Контролер 60А неки безимени.
Мотор прегејава и батерие се веома брзо троше и веома вруче.
Шта да учиним да решим овај проблем mmmm
Поздрав и хвала.

SABURO:
Zajo, u neku ruku sam se zagrejao za ovaj model, tj ovu koncepciju modela i usput naletim na build na youtube-u, mozda nekom posluzi...



btw videh da vise ne rade taj motor, mozda je najbolje da kupis njihov setup koji oni preporucuju za te avione..

 ()-()

zajo:
Pozdrav Nikola (pijemo) Jos sam na odmoru pa tek od sledece nedelje bicu aktivnii na forum. Prie neki dan vratio sam se iz EXFC-a pa poslacu vam fotke i neverojatne price iz Znojmo Ceske :big smile :)aplauz
Jas sam lepio model sa epoksidom a i dvaput sam ga rusio pa opet dodavao epoksid a sa time tezinu. Na kraju sam svatio da ca lepi bolje taj material. Isto tako upucao sam 82-jke i ino lab teske sevoje kako i 60a kontroler. Par su ljudi leteli Telink na exfc i njini je model duplo laksi mmmm mada meni se vise svidja ovakav.
Jedini problem je u tome da ovaj motor pregreava, mislim svarno je vruc.
Ako imate preporuku iz HK za motor koi bi radio na 3 kelie i 12/6  elisu a da nebude tezi od 100g i da ne pregreava molim dajte, planiram da porucuem od Ponedeljak.
Model jeste odlican ali neradi flat spinn-ove i strasno me to nervira. Planiram da izradim model- spoj izmadju Telink i Bruskmanov plan. Bice iste dimenzie Telinka,mozda malo veci, Bruckmanov plan sa smalene komandne povrsine i mozda malo izmene. Konstriktivno bio bi kao Telinka. Trebaju mi samo karbon sipke i drugo nije problem.
Nemislim da treba da damo Telinka 130e nego da sami proizvedemo ovo. Ako jedan prototip bude ok ondak je 5minuta posla da se iseku jos 10, 50 istih.
Inace Ido koristi savox servoje i ikreno ih preporucue. Kostaju okolo 30usd.
 (pijemo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version