RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Element 30 F3A

(1/8) > >>

davorama:
Uskoro na nebu iznad Subotice Element 30 F3A (Fliton)

raspon 1.260mm
duzina 1.383mm

http://fliton.com/new/doc/frame.asp







Lazo:
Odlicna sprava. Nadam se da nece leteti samo na nebu iznad Subotice.


Pozdrav

magic:
Moram da priznam da sam se i ja dosta dvoumio da li da uzmem SU 29 od sebart-a ili Element od Flitona. Ono sto sam nasao na netu je da su po letnim karakteristikama jako slicni iako je Element vise kao F3A a Su29 3d. Mislim da je to ipak pusta prica za te dimenzije modela, ili gresim? Ono sto me je ipak na kraju ipak opredelilo za Su29 je sto sam na par mesta za Element nasao da je stajni trap malo neznije napravljen pa trazi ipak malo prepravke. Kako sada imas model u ruci jeli to tacno ili prazna prica  ???? Oprema je identicna za oba modela pa cak i cena u Svaji tako da bas imam zelju da ga vidim nadam se barem u Novom Sadu 17.tog maja. U svakom slucaju nek je sa srecom!

Pozdrav

davorama:
...neznam kako je izradjen SU 29 od sebart-a ali moje misljenje je da je stajni trap kod Elementa sasvim odgovarajuci - naravno vreme ce pokazati... Jedno je sigurno - najslabiji deo na modelu je prednji box za motor i jedino njega MOZDA treba ojacati, sve ostalo je savrseno ;)
Imao sam priliku da vidim i druge modele od Flitona i svi su veoma precizno i dobro izradjeni, konstrukcija im je savrsena,... toplo ih preporucujem  ;D









petar:
Pozdrav,

Evo ja imam i SebArt i flitona u floti i mogu da kazem da je SebArt kvalitetnije uradjen. Fliton je slab na pojedinim mestima (kao sto je stajni trap i nosac motora), kad to kazem ne zelim da kazem da Fliton uopste ne valja, ne, nego samo je za jedno 30-40% na tim mestima slabiji. Jednostavno sve su otanjili sto se tice aero spera (mislim da tanje nego sto oni stavljaju ne moze jer bi se slomilo).

Poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version