Author Topic: Zdravo  (Read 7889 times)

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Zdravo
« on: April 05, 2012, 12:18:43 AM »
Zdravo svima! Vec ste primetili da sam Grk, znaci izvini za moj srpski ljudi. Malo o meni da vas pricam prvo. Moja zena je srpkinja(iz Kragujevca), i ziveli smo u Atini.Pre nekoliko meseci smo odlucili da se vratimo u Srbiji(ja sam studirao u Beogradu), da zivimo u Kragujevac.Trenutno sam u Grckoj sa sinom(ima 2 godine),a dolazimo u Subotu. Ja sam pocetnik u rc avione, imam e-flite apprentice 15e, i do sad sam leteo samo 3 puta uz pomoc iskusnijeg coveka,nisam do sad sleteo,covek koje me pomagao je sleteo za mene, a nemam sad vremena da zavrsim "obuku" zato sto dolazim u Srbiju. Naravno da prvi stvar koj trazim sad u Kragujevcu su ljudi iskusniji koj bi mogli da me pomognu da letim  dok ne naucim malo tako bi mogo i sam. Ovde u Grckoj znam puno ljudi ali tamo ni jedan... Drugo sam hteo da pitam gde ima dobra mesta za letenje u Kragujevac. A,za malo da zaboravim, jel ima prodavnica u Srbiju koja donese delove za e-flite(za apprentice 15e najvise)?Ili moram obavezno da narucim od inostranstvo? Hvala vam unapred i drago mi je sto sam vas nasao!

Offline milance66

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 54
Re: Zdravo
« Reply #1 on: April 05, 2012, 12:22:33 AM »
Pozdrav i dobro nam dosao ()-()

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Zdravo
« Reply #2 on: April 05, 2012, 12:50:48 AM »
Hvala!

Offline Nitronen

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 170
    • Kinepx
Re: Zdravo
« Reply #3 on: April 05, 2012, 03:03:53 AM »
Pozdrav!

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: Zdravo
« Reply #4 on: April 05, 2012, 08:35:19 PM »
Zdravozivo GRK ,dobro nam doshao u svet srba i modelarcenja u srbiji ,shto se toce ekipe u KG ima ih nije da ih nema ali shto se tice terena to je vec malo komplikovano ,ima nije da nema oni koji lete u KG pokazace ti sve ,e sad shto se tice prodavnica za modelarcenje ima i toga ali bash za taj model koji si naveo nisam bash siguran ali dobro sve se da neshto izmodifikovati .
Moj savet ,PRvo dodji ,Smestise pa onda polako kreni u potragu za modelracenje i uzivanje ,Kragujevac i sama okolina kragujevca je jako lepa tako da nema shta da se bojish oko terena za letenje ,ali dobro videcesh i snacicesh se

pozdrav

VEDRO

Dejan_TS

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Zdravo
« Reply #5 on: April 05, 2012, 10:30:09 PM »
Σήκωσε όταν φτάσετε στην πόλη. χαιρετισμός

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Zdravo
« Reply #6 on: April 06, 2012, 12:20:55 AM »
U svet srba sam dosao od 1999 kad sam dosao da studiram,znaci nisam nov  :big smile U svet modela jesam nov(imao sam rc auto ali u opste nije isto). Misha znas grcki?

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: Zdravo
« Reply #7 on: April 06, 2012, 11:08:41 AM »
Λοιπόν φτάσαμε.

Није да само он зна грчки.  :big smile

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Zdravo
« Reply #8 on: April 06, 2012, 12:14:31 PM »
Τι εγινε, σε ελληνικο φορουμ μπηκα?  (pijemo) Sutra konacno dolazim, ima da pijemo rakicu kod mene  (pijemo)

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Zdravo
« Reply #9 on: April 06, 2012, 12:40:14 PM »
Sutra konacno dolazim, ima da pijemo rakicu kod mene  (pijemo)

Ako doneses Τσίπουρο potegnucu i ja iz Bg-a za Kragujevac.  (pijanoo)
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Zdravo
« Reply #10 on: April 06, 2012, 02:42:07 PM »
Docicu i ja ako ima ovo...

BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Zdravo
« Reply #11 on: April 08, 2012, 09:17:34 AM »
Juce smo stigli sa sinom! Cim smo dosli a kisa pada....Nema veze,konacno sam sa zenom opet,i kao sto kazemo u Grckoj, kuca moja kucica!!!(Jedino da nadjemo i poslove sad i sve ce da bude perfektno...).

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: Zdravo
« Reply #12 on: April 08, 2012, 09:11:02 PM »
E pa dobro nam dosao i u grad i u rc svet  (poz).  Jeste bilo neko bezveze vreme ovog vikenda i vetar i kisa i sunce i opet vetar, kisa i hladno i tako to....

Cim se prolepsa vreme idemo na livadu kod cika Joleta, mozda vec sad za Uskrs... ()-()

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Zdravo
« Reply #13 on: April 08, 2012, 09:46:50 PM »
Firebird,u Grckoj retko kad uspevamo da letimo sa vetar slabije od 30-35 km na sat. Mnogo planine imamo a znaci mnogo vetar. Zato kad cujem da neko kaze da ima ili nema vetar malo mi je cudno zato sto sto se mene tice ovde nema nikad(dobro i ovde duva 2-3 puta godisnje  :)aplauz) Nisam reko kako se zovem ljudi,ja sam Vagelis,evo da znate kako da me pozovete  :big smile

edit: gde ta livada? nadam se da nije daleko od mene,ja zivim u Pivari.
« Last Edit: April 08, 2012, 09:50:44 PM by Grk »

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: Zdravo
« Reply #14 on: April 11, 2012, 05:31:47 PM »
Livada je u Šumaricama, koje su uzgred rečeno posle nekoliko desetina godina  sredili sa šetališnim stazama , na potezu između muzeja 21.oktobar i spomenika V-3. Ima dovoljno mesta za poletanje i sletanje aviona ali se nekako na jednom kraju  nalazi drvo koje takođe voli avione   >:(

http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,678.45.html

Evo livade


                               
« Last Edit: April 11, 2012, 06:45:45 PM by firebird »