Author Topic: moje jato ptica  (Read 12355 times)

Offline maxa69

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Re: moje jato ptica
« Reply #30 on: February 19, 2013, 12:00:10 PM »
Pravo zboriš,mudri čoveče (res) (pijemo)
Mnogo su ti  :jaki: ti modeli :mhm

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: moje jato ptica
« Reply #31 on: February 19, 2013, 12:11:09 PM »
Sad treba da predjes na AS3X   (--<<--) (poz) i na mikro super avijaciju... pa da mozemo da se ganjamo i rusimo ! mmmm (photograf)
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline maxa69

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Re: moje jato ptica
« Reply #32 on: February 19, 2013, 02:44:56 PM »
DA,da možete da pustite jato Mig-ova ili Stryker-a na nedužnog Champa :hehe : oo))

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 745
Re: moje jato ptica
« Reply #33 on: February 19, 2013, 10:46:20 PM »
     

      AS3X je totalna revolucija u modelima, posebno za mini modele, ja nisam imao pojma
  da je to pushteno u prodaju i da je toliko jeftino. Spectrum je napravio novu seriju prijemnika
  sa integrisanim troaksialnim zhiroskopima u saradnji sa mikro-beastom, heli i avio varijanta..

      Totalni SheF mi je dao da probam novu generaciju modela, i ja sam ostao zabezeknut i
  zapanjen kako to dobro sve radi, znaci mali avioncitj leti isto po karakteru leta kao avion od
  1.6m. Gyro opcija se mozhe iskljuciti svichem, i sve postaje potpuno manual.

      Ono sto je bila mana malih aviona, sa ovom elektronikom postaje pesma i uzhivanje....

      Morao sam da pohvalim ovu novu elektroniku jer mislim da josh niko nema pojma shta je to....

           (pijemo) (pijemo) (pijemo)    :hehe          (<--) (<--) (<--)      (<--) (<--) (<--)

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: moje jato ptica
« Reply #34 on: February 22, 2013, 12:23:12 AM »
jos jednog napucanog mmmm mmmm mmmm a moji ti pa nije napucan  :_D :_D :_D  svaki ti je napucan do bola ,samo da dodje prolece da vidimo te masine na livadi!
ex pseudonijum: sova