Author Topic: Zima, zima e pa staje, mi letimo nek se zna  (Read 7023 times)

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: Zima, zima e pa staje, mi letimo nek se zna
« Reply #15 on: October 20, 2009, 12:51:43 AM »
Pozdrav za JR pilota!Secam se tog leta.Koja je to borba bila da ga nas drugar Dule samsung odrzi u vazduhu sa sve onim dodacima(sisama) na njemu a motor nov nerazradjen i slab za njega.Trebalo mu pet krugova da nabije visinu od 30metara.Kao sto sam gore naveo sada je na njemu motor os max 46ax ganc nov.On je iste kubikaze kao evolusn 7.5cm3 koga takoreci nisam ni razradio vec sam posle pola rezervara oma vino pticu u visine.Neznam sta se tu desilo ali avion mnogo bolje vuce.E da od nekog sam cuo da ove kolege iz belog sveta kace 10cm3 i da je to za njega prava mera.Za elisu nisam siguran koja je mislm da je 10/7 u svakom slucaju se vidimo na skupu pa ce se ispricamo.Grujicu pesma je u radovima i ako se nesto nepredvidjeno ne desi zavrsavam je do skupa a spot ce malo da priceka.Fale mi kadrovi od neki letaci a i kuvar je pobegao.Grujicu nebilo ti zapovedjeno snimi mi u avi formatu par onih tvojih iz vazduha da i to umetem u spot mislim cisto zbog autorskih prava.

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Zima, zima e pa staje, mi letimo nek se zna
« Reply #16 on: October 20, 2009, 10:30:15 PM »

Сакс, жао ми је што се нисмо видели!

Ускоро ћу приказати два мања пројекта које сам одрадио (и који су прошли кроз свој пуни животни циклус, тј. више нису актуелни), а који су заправо послужили као пробни кораци за озбиљнији пројекат који планирам за следећу годину (мада ће ми у међуврмену трабати још један експериментални модел као потврда концепта погона, пошто ово што планирам није до сада виђено у оваквој комбинацији...)



Takodje. Bas me interesuje da vidim tvoje radove. Ja imam nekih ideja za zimski rad jer sam se zasitio klasike, a ne narucuju mi se ARF-ovi.
Trenutno mi je problem slab trafo za rezanje stirodura, ali sam nasao jaci, pa kad to resim bice experimenata.
Pozz