RC MODELI HELIKOPTERA > ELEKTRO HELIKOPTERI

Trex 450 razmatranja pre kupovine i ponesto o delovima i cenama ....

<< < (5/12) > >>

aco:
Ja koristim do duse od skora jedan Turnigy Head Lock & Standard Gyro i za sad sam zadovoljan, napominjem da ne letim 3D

Davor:
Ma naravno da necu pogresno shvatiti samo pokusavam da iznesem svoj neki ugao gledanja pa mozda to pomogne.Kao sto rekoh izbor je tvoj  :big smile i pitanje sta i dokle zelis da ides.Naravno da tu moras i finansisku stranu da gledas jer uglavnom to presudjuje,nazalost.Ja imam Trex 500 elektro i heli sa motorom od 8ccm (50),tako uglavnom obelezavaju velicinu,pa sam vrlo brzo sa Trex-om dosao do tacke kada Hitec-ovi servoi,doduse basic,nisu vise zadovoljavajuci.U svakom slucaju srecno sa nabavkom i ako treba neka pomoc ne oklevaj da pitas  :mhm
Pozdrav

Xardaz_abc:
lako cu ja da narucim nov gyro i servo kad budem osetio da su mi potrebni bolji nego jel ima neka varijanta za tx rx da nije ko ovaj moj 35e a ni od 130e nesto ismedju nek bude bar oko 70-80e peace xD

Davor:
Iskreno da ti kazem nisam siguran ali mislim tesko.Mozda neko od drugih modelara ima drugaciju informaciju.

magic:
@ Xardaz_abc Ja nisam u heli prici ali nemoj da se ljutis na ovo sto cu ti reci: dosao si na forum sa puno pitanja, ali nacin na koji ih postavljas i primas odgovore je kao da ti odgovori nisu potrebni, tj. cekas da ti neko da odgovor koji ce ti se svideti a on nikako da se desi pa iznova postavljas isto pitanje.

Svi smo mi nekada bili pocetnici i manje ili vise slusali one koji su vec stekli neka iskustva. Veruj mi da su, dugorocno gledano, mnogo bolje prosli oni koji su slusali! Neko sa iskustvom ce ti uvek reci da potrosis vise para u pocetku na opremu koja ce se duze zadrazati (preziveti) kod tebe, tipa stanica, gyro, servoi, motori, kontroleri, zato sto u 99% slucajeva ta oprema prezivi pad modela i moze posle toga u drugi. Ako kupis jeftino, pre nego kasnije shvatices da si pogresio i da treba da kupis ono sto ti je neko vec savetovao na pocetku a imaces problem kome da "uvalis" to sto vec imas. Tako pravis dupli trosak.

Ponavljam, ovo pisem iz najbolje namere i bez najmanje zelje da uvredim. Imas srecu da su ti odgovorili neki ljudi koji imaju jaaaaaaaaaaaaako puno iskustva sa helijima, i to sto su ti rekli su potpuno u pravu. Prelomi pametno!

poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version