RC MULTIKOPTERI > MULTIKOPTERI GENERALNO

Trikopter

<< < (37/39) > >>

fenix:
       Trikopter je "utegnut" leti-lebdi odlicno ali zbog jakog vjetra 10-tak dana nije bilo letenja.Vikend je bio kisovit ali u pauzama ideal za letenje.Sa stabilnoscu sam zadovoljan i mislim da je ovo max.sto se moze izvuci sa ovom elektroniko.Uskoro ce trikopter letjeti sa stabilnom platformom za kameru tako da ce sa ovim dodatkom sva lelujanja biti neutralizirana.Da naravno kad se bude snimallo sa GoPro sve ce ovo biti neuporedivo bolje.U pripremi je jedan video sa kojim cu zaokruziti delanje sa ovim Olympus aparatom.Naravno do tada malo flajanja nije suvisno.Jeste da je bilo oblacno vrijeme ali idemo... (pijemo)

                                             


                                             

bimmer:
Bravo Fenix!
Sve pohvale za vidoje, especially za prvi ()-()

gizmo:
To su neka lelujanja koja sam i ja imao sa mojim trikopterom i izgleda da je to "normalno" za takvu makinu sa 4 ziroa.
Ustvari to lelujanje se najvise javlja pri pokusaju mirnog lebdenja u mestu. Potrebno je lagano kretanje u nekom smeru i lelujanje prestaje.
Sa nosacem kamere i Gopro ce ti biti skroz druga prica  ()-()

fenix:
Hvala Dule,hvala Dragane naravno sa dodatnom stabilizacijom ce se utegnuti bas kako treba a do tada jos se malo podesavaju parametri.Naravno ti parametri zavise i od opterecenja tako da treba naci neku zlatnu sredinu,sto bi rekli princip je isti sve su ostalo nijanse  (pijemo)

saxpg:
Svaka cast!  (<--)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version