Author Topic: Спортски аеродром "13. мај" 08. 09. 2012.  (Read 2922 times)

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1549
Спортски аеродром "13. мај" 08. 09. 2012.
« on: September 08, 2012, 10:18:30 PM »
Леп дан нас је измамио, у мало већем броју, на ливаду.





Доста се летело.





















Данас су овде биле и две љуте машине.



Стари Пшенин и нови Млађин.



И док се Пшена налетео за све паре ...





... Млађа је први лет свог Мустанга, због проблема са мотором, одложио за неки други пут.










Offline branek

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 454
Re: Спортски аеродром "13. мај" 08. 09. 2012.
« Reply #1 on: September 09, 2012, 02:19:03 PM »
Lepo, lepo...

Vidim da uživate. Pozdrav iz Grčke za celo društvo.. a za Mlađu, nemoj da letiš dok ne dođem.. :) :)


Vidimo se za 7 dana... Pošto nisam redovan sad, čuvajte mi forum!   :sljus
 ;namig
Branko

"Ladies and gentlemen, this is your captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." - Captain Eric Moody, Jakarta incident

Offline djomla19

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 53
Re: Спортски аеродром "13. мај" 08. 09. 2012.
« Reply #2 on: September 09, 2012, 05:30:11 PM »
I da ocu, ne mogu, tehnicki problemi , a minusi se samo nizu ,da znas. Samo se ti odmori jer kad dodjes ...... (:sok:)

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Спортски аеродром "13. мај" 08. 09. 2012.
« Reply #3 on: September 10, 2012, 10:18:12 PM »
ja sam u subotu završio letenje ranije nego što sam planirao. pokušao sam da sletim direktno iz zaokreta na maloj visini plus vetar...  ne može dobro da se završi. prva dva rebra na krilima su se polomila, i probušen je oracover na oba. trap je malo iskrivljen i iščupan iz trupa. boja sa kapotaža se skinula do mreže. elise su nastradale jer sam mislio da ga mogu izvući gasom. nosač motora je malo napukao na dva mesta a na dva mesta se prosto odlepio. nikola je na licu mesta pogledao štetu i čini mu se da nije neki veliki posao da se sve to sredi.  s obzirom da se moje modelarstvo do sada zaustavilo na gradnji YAK-a od deprona, eto meni izazova. prvi put ću poručivati balzu i šper :) 



















« Last Edit: September 10, 2012, 10:23:35 PM by Gatti.Gatozza »