Author Topic: Aerofly 5 ?  (Read 29308 times)

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
Aerofly 5 ?
« on: December 31, 2012, 05:17:44 PM »
Ne radi bez game controlora  , kao afdp ?
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

Offline zbabic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #1 on: December 31, 2012, 09:47:52 PM »
Ima li neko link za download?
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #2 on: January 01, 2013, 09:07:22 AM »
Koja je to verzija 5 ?

Ja imam verziju 1.9.1.3 - nije li me vreme bas toliko pregazilo ?

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #3 on: January 14, 2013, 09:28:19 AM »
Ima li neko link za download?

Da li si dobio link za download ? Ako jesi da li moze na PP ?

Ja sam pokupio upgrade na verziju 5.5.... (velika je 1.7 Gb) ali nece da odradi upgrade sa verzije 1.9.1.3 profesional koju imam, vec trazi verziju 5.

Offline zbabic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #4 on: January 14, 2013, 09:40:32 AM »
Nisam, izgleda da niko nema. Trazio sam po netu, ali bez uspeha. Upgrade nije dovoljan, moras imati baznu verziju 5, pa na nju upgrade (to si se uverio i sam). Pomalo sam iznenadjen da nema na netu da se skine verzija 5. Ja imam AFPD, nezalim se, ali rekoh ako ima neko verziju 5, da probam.
Ukoliko nadjem, javim.
Pozdrav za sve!
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #5 on: January 14, 2013, 09:48:42 AM »
Ima li neko link za download?

Da li si dobio link za download ? Ako jesi da li moze na PP ?

Ja sam pokupio upgrade na verziju 5.5.... (velika je 1.7 Gb) ali nece da odradi upgrade sa verzije 1.9.1.3 profesional koju imam, vec trazi verziju 5.

To sto ti imas je AeroFly Pro Deluxe. Aerofly 5 je potpuno drugi simulator... do duse od istog proizvodjaca. Braca Rusi imaju link za download ali mora da se registrujes da bi ga dobio. Bice odradjeno veceras. Problem nastaje sa USB donglovima. Ta osnovna verzija bi trebala da radi sa svim, 5.0.1.16. Sa verzijom 5.5.0.7. broj donglova je znatno smanjen. Sa aktuelnom verzijom, 5.7.1.9. za sada radi samo jedan. Bice istestirano ovih dana, ako je link uopste ispravan, pa pisem vise.
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #6 on: January 14, 2013, 10:06:35 AM »
To sto ti imas je AeroFly Pro Deluxe. Aerofly 5 je potpuno drugi simulator... do duse od istog proizvodjaca. Braca Rusi imaju link za download ali mora da se registrujes da bi ga dobio. Bice odradjeno veceras. Problem nastaje sa USB donglovima. Ta osnovna verzija bi trebala da radi sa svim, 5.0.1.16. Sa verzijom 5.5.0.7. broj donglova je znatno smanjen. Sa aktuelnom verzijom, 5.7.1.9. za sada radi samo jedan. Bice istestirano ovih dana, ako je link uopste ispravan, pa pisem vise.

OK, valja probati :)

Hvala unapred !

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #7 on: January 29, 2013, 12:39:27 AM »
Potpuno zaboravih ovo.  :sljus Evo, pustio sam malopre da se skida, javljam utiske koliko sutra... ako proradi.
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline vpilic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 315
    • http://www.rcsrbija.rs/
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #8 on: January 29, 2013, 01:21:15 AM »
Od kad znam za simulator, koristim samo AFPD.
Ovde imas gomilu raznih modela kao i terena:

http://www.ipacs-sim.com/phpbb/
http://arthur.heimat.eu/
http://rodeo.onlinehome.de/

Mozda je ovo najbolji model za pocetnike   mmmm

 

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #9 on: January 29, 2013, 08:35:26 AM »
Od kad znam za simulator, koristim samo AFPD.
Ovde imas gomilu raznih modela kao i terena:

http://www.ipacs-sim.com/phpbb/
http://arthur.heimat.eu/
http://rodeo.onlinehome.de/

Mozda je ovo najbolji model za pocetnike   mmmm


Nemoj bas tako, Coca Cola nije zdrava :)

Offline zbabic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #10 on: January 30, 2013, 08:04:52 PM »
Da li neko ima link za Aerofly 5?
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #11 on: January 30, 2013, 09:30:03 PM »
E pa ovako. Instalacija ima nekih 6.7 GB. Na zalost, iako prepozna USB dongle trazi aktivaciju. Bez aktivacije radi u nekom nazovi demo modu gde moze da se vozi neki trener koji lici na H9 Alphu u bojama Arrowa. Ima otvorenih par scenarija ali je to manje bitno. Moji utisci su pozitivni. Daleko je bolji od AFPD, bar na osnovu ovoga sto sam video, jer u starom Aerofly-ju sam stalno imao osecaj da letim kroz neki fluid i sve je bilo sporije nego sto bi trebalo da bude. Ovde je to sredjeno, model leti vrlo slicno pravom treneru i osecaj je daleko realniji nego u starom. Grafika je lepa, stavio sam je u neki ultra mod, jace ne moze, i sve to izgleda vrlo fino. Voleo bih da ga otkljucam pa probam vise modela. Sve u svemu, veliki napredak u odnosu na AFPD, mogao bih mozda da stane uz Phoenix i RF, ali ko sto rekoh, moraju i ostali modeli da se vide.

Ako nekome treba, neka mi posalje mail na PP da mu pustim torrent ili, ako bas ne moze da skida, da mu posaljem instalacije.

pozz
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline Danijel

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 504
  • www.heliproduction.rs
    • www.heliproduction.rs
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #12 on: February 10, 2013, 03:05:39 PM »
Moze li neko da napise da li je bolji od Phoenix rc ?

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #13 on: February 28, 2015, 08:22:30 PM »
Da li neko znas , koji simulator ima Blade 350qx u sebi, ali da hoce da radi sa Dx6i povezanog da pc preko audio kabla + ppjoy ?
Hvala.
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

Offline milomirts

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 131
Re: Aerofly 5 ?
« Reply #14 on: February 28, 2015, 08:36:43 PM »
Druze probaj preko G4 ili G5 on treba da se poveze preko kablica dok phoenix mora na usb dongle da se poveze jer imam istu stanicu i mora preko usb dongla da se poveze,drugacije nece da radi
mess with the best,die like a rest