Author Topic: Kragujevac sezona 2012  (Read 6024 times)

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Kragujevac sezona 2012
« on: January 03, 2012, 02:07:16 PM »
Danas smo zvanicno otvorili sezonu letenja u Kragujevcu (mada za neke sezona nije ni prekidana, citaj dr Velja).
Nas trojica, Velja, Bojan (Firebird) i ja. Kada smo krenuli, bilo je lepo suncano vreme, ali se sve promenilo za 10 min.
Navukli su se oblaci, ali vetra nije bilo. Prelepo. Idealno. Napravlli smo po 5-6 startova i time otvorili sezonu koja ce
nadam se, imati vecu minutazu od prosle. Slike su slikane pre pocetka letenja, Kada smo dohvatili stanice,
nismo ih ispustali tako da slika modela u vazduhu i nema jer smo sva trojica leteli non stop.






Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #1 on: January 03, 2012, 08:43:37 PM »
Evo da ja ipak dodam jedan snimak od danas...Mišin Miss Monica...

                                       http://www.youtube.com/watch?v=mgce7Sr6DDA&feature=youtu.be

pozz i hvala na druženju...
« Last Edit: January 03, 2012, 08:45:13 PM by firebird »

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #2 on: January 03, 2012, 11:46:28 PM »
Hvala za snimak Boki. "Rika" motora se bas dobro cuje.

Nisam siguran sta je Velja mislio, ali svima nama u nekoj situaciji fali tih 3 cm. :sljus

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #3 on: January 04, 2012, 12:00:55 AM »
Ma meni fali i vise od 3cm,  :hehe :_D :_D :_D
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline GogaAR

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #4 on: February 13, 2012, 06:05:19 PM »
Uspesnu sezonu zelim rc pilotima iz Kg-a i nadam se dobrom druzenju u Sumaricama!

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #5 on: April 08, 2012, 07:49:02 PM »
Kragujevac je dobio jos jedan clan, meni! vec znate od moja prethodna tema ali dobro,lepo da se javim i tu!)

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #6 on: April 11, 2012, 11:55:21 PM »
E, pa da vas obavestim da je Gradonacelnik odobrio da "Joletovu" livadu dobijemo za modelarsko koriscenje.
Velja je bio kod g.Verka i nastavio pricu zapocetu prosle godine kada je takodje sve bilo dogovoreno ali
je nasom zaslugom ostalo samo na praznim recima. Trebalo je da se malo vise potrudimo. Uglavnom,
ovih dana treba da se odnese broj parcele koju zelimo (u vlasnistvu je Spomen parka) i onda bi sve trebalo da bude
dogovoreno izmedju Grada i Spomen parka. Mi bi livadu dobili na koriscenje i odrzavanje.
Zatim grejder, bager...

Naravno, ovo nece biti aerodrom dostojan velikhh, monster scala modela, ali i sada tu bez problema letim mog Pipera  .
Ova parcela se nalazi na 10 min pesaka od mog stana, a i ostalima nije daleko, tako da ce nam predstavljati
idealno mesto za popodnevno druzenje, a za neke ozbiljnije modele i dalje slede gostovanja

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #7 on: April 12, 2012, 12:21:19 AM »
 :)aplauz :)aplauz :)aplauz
A, RC drvo,  mmmm koje voli avione, :hehe  pazite na njega  :mhm
« Last Edit: April 12, 2012, 12:30:03 AM by sasa »
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline Savke89

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 103
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #8 on: April 12, 2012, 11:25:12 AM »
Bravo za objavu za snimak i za drvo ali nisa neobicno svuda postoji po neko drvo bilo ono vece ili manje verovatno je tu za smetanje ali to je realnost.

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #9 on: April 12, 2012, 12:05:39 PM »
A sto ne odfikarite to drvo? Na onoj slici gde neko skida avion sa njega i onako ne lici ninasta a na ovom satelitskom snimku ima sume okolo dovoljno, ne verujem da ce nekome faliti.

Btw. sve cestitke za dobijanje livade i pretvaranja iste u rc aerodrom.
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #10 on: April 12, 2012, 01:26:15 PM »
Od strana gradonacelnika to je bio bas dobro sto je uradio,nema puno ljudi koji razumeju da modelerima treba prostor. Ovo sto je najbolje je da sad mozemo lepo da spremimo prostor bez brige dal ce neko da nas tera. Jel imamo nacin da skratimo travu i u opste sta ce da bude potrebno? Ja cu sigurno da pomognem,samo mi se javite!

Offline brainstorm

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 354
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #11 on: April 12, 2012, 02:44:03 PM »
Bravo drugari! Čestitke i samo napred!

Offline pericamitic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 290
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #12 on: April 16, 2012, 09:44:05 AM »
Cestitam za livadu, mozda cu je danas i probati; nego gde ima dobra kafana u Kragujevcu?

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Kragujevac sezona 2012
« Reply #14 on: April 21, 2012, 03:17:26 PM »
Al ima da nas zeza taj vreme, nisam znao da ej Srbija se pretvorila u Engleskoj... Ako ne prestane da pada kisa najbolje bi bio da odemo odavde, najpre u sahari...