RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Home made by Goran N - Katana S30

<< < (15/18) > >>

drjack:
Super izgleda, samo napred :)aplauz

Vaci:
Jao kad vidim ove zlebove i drvene konstrukcije, cim zamislim sebe da ulazem toliko rada uhvati me nesvestica. Stirodur/kompozit je za mene babaroga :P Kad bi slomio ovakav model plakao bih posle do kraja zivota.

grebic:
Hvala Drjack ()-()

Vaci, stirodur/kompozit je ovde neprimenjiv. Ako si pratio thread od pocetka, pokusavam da napravim nesto sto bas i nije samo iseces, spojis i letis. Kada krenes u gradnju i hoces svaki gram da ustedis, gradnja poprima sasvim drugu dimenziju :mhm
Plus sto je ovo 3D avion. Pa mora da bude savrsen da bi bio upotrebljiv uopste. Da je radjen u bilo kojoj drugoj tehnici ne bih imao toliko "modelarske slobode" za poboljsanja i usavrsavanja. Gradnju sam pokusavao da uprostim sto je moguce vise i nije to toliko komplikovano kao sto izgleda. A i ne pada to tako cesto :jaki: U pocetku sam mislio da cu svakih par meseci praviti novi :sljus

Pratio sam izradu tvog DLG-a, pa me zanima gde si kupovao epoxy smolu? Onu iz Rc Srbije i Bg model shopa ne bih uzimao iz odredjenih razloga. Trazim onu koja je providna, obe komponente, i koje se mesaju u odnosu 1:1. Da li si mozda naisao na takvu negde? Trebace mi za kapotaz. Pokusacu da ga izlijem. A to nikada nisam radio (pijemo)

tutko:
Svaka cast na izradi!

mariomdw:

--- Quote from: Vaci on February 19, 2014, 11:00:01 AM ---Jao kad vidim ove zlebove i drvene konstrukcije, cim zamislim sebe da ulazem toliko rada uhvati me nesvestica. Stirodur/kompozit je za mene babaroga :P Kad bi slomio ovakav model plakao bih posle do kraja zivota.

--- End quote ---
totalno se slazem s vama  lol lol

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version