RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Home made by Goran N - Katana S30

<< < (16/18) > >>

grebic:
Zavrsio sam i trup (work)



Poklopac kabine je ispao super (yay)



Ali sama kabina nikako :sljus Ovo je od juvidura od 0.5mm. Izgleda da je predebeo. Ili ga mozda nisam dovoljno zagrejao. Cim ga spustim na kalup on se stvrdne. Ne stigne vakum da ga povuce. Moracu da nadjem onaj od 0.3mm



Ovog puta sam i ojacao onaj deo iza kabine sa uzduznim letvicama od balze. Na proslim modelima ih nisam imao i kad god dohvatim rukom za taj deo imam utisak da ce da se slomi. Ovog puta je sve mnogo jace



Sad sve mora da se presmirgla i doradi, pa polako da se presvlaci

 (<--) (<--) (<--) ()-()

grebic:
A kolor sema, ova



ili ova



Ima li ko kakvu bolju ideju?  mmmm
Meni je lepsa ova prva :big smile

SABURO:
Savrseno izgleda i sve je savrseno uradjeno. Obe seme su odlicne! Nego kakva ce biti sema farbanja od dole?
Nesto ovako bi mu lepo leglo i raspoznavao bi se odlicno u akro letu.



Nego, gde ima da se kupi sper od 2mm u Srbiji (znam za pazovcane i ne zelim 3m2 plocu zbog dve ploce od 300x600x2mm)? Imam u planu da radim jedan slican model, sve sam nabavio samo mi fali sper!
 (pijemo)

grebic:
Razmisljam se za semu od dole... Mislim da ce za pocetak biti trup beo a krila i horizontalac providno crveni mmmm
Tako mi je na ovom sadasnjem i nisam imao problema... Ako bude bzvze samo cu prelepiti bele pravougaonike da izgleda kao na EF Edge-u :mhm



Sto se tice spera, ja sam ga nabavljao u Rc Srbiji ili CVM-u. Ako tamo nema...ne jedrilicarskom forumu sam nasao nekog iz Bg-a ko prodaje balzu i sper. Clan je i ovog foruma, Doajen. Mozda ga i poznajes. Nisam se cuo sa njim konkretno u vezi spera, ali kvalitetnu balzu znam da je imao. Ako te int mogu da ti pustim br na PM

tutko:
Odlične su obe šeme mada možda je malo bolja ona sa plavom napadnom ivicom.  mmmm

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version