Author Topic: Potreban povoljan Li-po punjac  (Read 5962 times)

Offline miša2002

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1201
Re: Potreban povoljan Li-po punjac
« Reply #15 on: March 12, 2015, 08:40:53 PM »
@SRB_zn1
Treba mi nesto za male pare, tipa iMax B3

iMax B6 sam i planirao, samo sto ima dosta kopije

Shodno ovome, moj savet ti je da uzmeš ovo, s obzirom da nisi od onih "nervoznih" i ne kukaš za velikim strujama:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__7028__Turnigy_Accucel_6_50W_6A_Balancer_Charger_w_Accessories.html

Ne HobbyKing već TURNIGY...

IMAX B3 ti uopšte ne preporučujem !
#FFCC00

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1702
Re: Potreban povoljan Li-po punjac
« Reply #16 on: March 12, 2015, 09:31:39 PM »
miša2002

Opet lupas gluposti,opet ne obrazlozis zasto taj a ne onaj  drugi.Vecito se pravis pametan a nista sa cinjenicama.
Decko je i sam mogao da procita koji je original a koji ne...Ja sam te lepo pitao kako da se prepozna original,a ti lepo odgovori..NE ZNAM,jer       
stvarno i ne znas...

Pozdrav od Boska Buhe
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline SRB_zn1

  • Newbie
  • *
  • Posts: 16
  • Zn1
Re: Potreban povoljan Li-po punjac
« Reply #17 on: March 12, 2015, 11:35:11 PM »
@miša2002 Kako sad punim ovim copterX nemam zamerke za ove, ne vozim stalno, cekam po 3 sata za 1 bateriju barem se lepo izvozim po 20 minuta :D

@sasa Koliko sam ja gledao i koliko sam mogao da vidim ove kopije pisu da su po 80W i jace a cenja duplo manja a ovi kazi original po 50W, medjutim na aliexpress-u moze svasta da se nadje, imam 2 druga (da tako nazovem, dosta su stariji od mene :D) oboje su uzeli SJ4000 kamere, jedna ceni priblizno original kameri druga duplo jeftinija. Obe su fals i nemaju stvari kao original ova jeftinija dosta gora, ova druga moze da prodje a na aliexpress-u ih prodaju kao "original"

Offline miša2002

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1201
Re: Potreban povoljan Li-po punjac
« Reply #18 on: March 12, 2015, 11:37:10 PM »
Stvarno mi nisi jasan...
.......
Da te vidim sad junacino,naravno kad kazes da je neki original,obrazlozi.

@sasa ili ti "bombaš sa juga"

.......
Ovde nisi ti nista mnogo pametovao,jer pise kao sto na tarabi ne pise,ali ajde reci mi koji je ovde original a koji je falsifikat
http://www.aliexpress.com/wholesale?initiative_id=QRW_20150312040918&SearchText=imax+b6+charger+1-6+cells&productId=32275055122
Da te vidim sad junacino,naravno kad kazes da je neki original,obrazlozi.

Da nisi malo bezobrazan !? Nije ti ovo prvi put da odvališ dubokomisaonu glupost...

Uzgred, sa tvog linka ni jedan nije original!


I sad bacaš bombu:

miša2002

Opet lupas gluposti,opet ne obrazlozis zasto taj a ne onaj  drugi.Vecito se pravis pametan a nista sa cinjenicama.
........
Pozdrav od Boska Buhe


Inače, ako na HobbyKong-u piše da je original, onda je original !
Ako hoćeš, baš da znaš, koji je original a koji kopija, morao bi da ga imaš u rukama i otvoriš, pa ako nema IRF7413, onda je kopija, ili ako na adresi od do ne piše IMAX, ili ...
Koliko ti ovo može značiti, hm, čisto sumnjam da uopšte znaš i šta je to...

Stvarno te ne razumem, šta hoćeš time da postigneš? Možda hoćeš da mi objasniš kako ti se može da odvaljuješ uvrede, i lupaš gluposti, a da ti niko ništa ne može, ili si ti stručnjak za procenu slika !?
#FFCC00

Offline Daki

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 238
Re: Potreban povoljan Li-po punjac
« Reply #19 on: March 12, 2015, 11:49:48 PM »
Captain here:


 (<--)
Life is easy eat,sleep, fly!