Author Topic: Aerodrom kv  (Read 42574 times)

Offline disljenko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 353
Re: Aerodrom kv
« Reply #75 on: June 17, 2013, 09:19:49 AM »
Odes na ovaj sajt www.imgur.com i okacis slike prvo tu, kad to uradis za svaku sliku dobices sa desne strane link do nje, kopiras jedan po jedan link i postavi na forum. Treba da kopiras onaj link koji ima oko sebe tag [IMG] (BBCode (message boards & forums))
« Last Edit: June 17, 2013, 09:22:33 AM by disljenko »

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1702
Re: Aerodrom kv
« Reply #76 on: June 17, 2013, 11:59:51 AM »
 (:sok:) kAKAV KUPUUUUUUSSSSSS..  :)aplauz .ne znam vi,al ja idem ponovo  :mhm  (yay)
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Aerodrom kv
« Reply #77 on: June 17, 2013, 12:12:39 PM »
Jedan prelep dan i druženje za nezaborav, kada napišu ono "kv" uz ime, vi čitajte "VKV". Drštvo je fenomenalno i stvarno ne bih da izdvajam bilo koga jer bih uvredio one koje bih nenamerno zaboravio.
Pardon, ima nešto što ću posebno istaći, a da se svi slože:


Ćup sa kupusom i ostalim špecijama, slušao sam o njemu, ali verujte mi mora se ne probati nego propisno najesti.
Pozdrav za svo društvo   ()-()  ()-()
ex pseudonijum: licider

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2294
Re: Aerodrom kv
« Reply #78 on: June 17, 2013, 01:15:43 PM »
Kao i do sada sve na nivou. Jedino bih zamolio Belju, ili bilo koga drugog zaduzenog za obezbedjenje
nekog sledeceg skupa, da se zabrani pristup onom gospodinu (imao je sve vreme neki sesir na glavi)
koji je leteo helikopter i sve nas maltretirao istim.

Inace, fenomenalan dan za letenje, i druzenje. Kao da je bio mini Warbird Day.
Dva Mustanga, Corsair, Spitfire, Zero, Piper Miss Monica i Beljin Izvidjacki avion.

Coka je fenomenalno leteo Corsaira posle podosta vremena, a Saletov Spitfire je odusevio sve prisutne,
kako zvukom tako i akrobatskim letenjem.

Pozdrav svima i vidimo se uskoro

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: Aerodrom kv
« Reply #79 on: June 17, 2013, 02:22:33 PM »
O Cokinom letenju sam do sada samo slušao, a sada sam i video naravno ostao sam bez teksta. Mada  dobro je leteo spitfajer onaj čiča sa slamenim šeširom, ali sve pada u vodu kada uzme heli u ruke, lepo on leti i sa njim ali preteruje gde god se okreneš heli zuji. Miša se naleteo zerom za sve pare...

O domaćinu i ekipi sa Kraljevačkog aerodroma šta god se kaže malo je, ko nije bio i video ne zna šta propušta.
« Last Edit: June 17, 2013, 03:49:16 PM by nedbojsa »
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline branek

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 454
Re: Aerodrom kv
« Reply #80 on: June 17, 2013, 03:10:43 PM »
E bre Kraljevčani,

Lep aerodrom imate, lepo je vreme, kad će taj skup, pa da bude malo veći lonac! :) :)

Da znate da mi svi ovde očekujemo jedan veći skup kod vas i da ćemo doći.

Ajde, objavite datum!

Pozdrav
Branek

Branko

"Ladies and gentlemen, this is your captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." - Captain Eric Moody, Jakarta incident

Offline ivanmagd

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 816
Re: Aerodrom kv
« Reply #81 on: June 17, 2013, 06:02:27 PM »
I meni se ide za Kraljevo! Mada i Krusevljani nesto stucaju, sve je to lepo kao imamo aerodrom u Trsteniku pa pokosena trava pa se kao skupljamo svi i svima nam je lepo a vi ostali gledajte slike i crknite!   (--<<--)  Ja jos pamtim ono pecenje od pre neku godinu...
Pozdrav Ivan.

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: Aerodrom kv
« Reply #82 on: June 17, 2013, 06:15:46 PM »
Evo i od mene par sličica:

























Rokaj, snimaj iz drugog ugla!
« Last Edit: June 17, 2013, 06:49:05 PM by nedbojsa »
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline vasicwebad

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Re: Aerodrom kv
« Reply #83 on: June 18, 2013, 03:18:25 PM »


Offline vasicwebad

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Re: Aerodrom kv
« Reply #84 on: June 18, 2013, 03:27:36 PM »
evo par slika od proslog puta




jeste sa zakasnjenjem ali sad su tu ima ih jos i bice ih :big smile

Offline vasicwebad

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Re: Aerodrom kv
« Reply #85 on: June 18, 2013, 04:36:43 PM »
A u nedelju je bilo-neka slika kaze:

dobrodoslica domacina :)aplauz

druzenje na nivo  (pijemo)


razmena isku(pu)stva :big smile (<--)

puni stomaci

novi prijatelji

divan dan za , sto kaze cika SAVA," NEZABORAV" (<--)

Kratka prica u slikama  :)aplauz

Offline vasicwebad

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Re: Aerodrom kv
« Reply #86 on: June 18, 2013, 04:56:11 PM »

Misho mislim da je to taj u sesiru ali samo mu treba skinut sesir :)
 pozdrav za sve iz KG-a

Offline Belja kv

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 130
Re: Aerodrom kv
« Reply #87 on: June 18, 2013, 06:53:48 PM »
E bre Kraljevčani,

Lep aerodrom imate, lepo je vreme, kad će taj skup, pa da bude malo veći lonac! :) :)

Da znate da mi svi ovde očekujemo jedan veći skup kod vas i da ćemo doći.

Ajde, objavite datum!

Pozdrav
Branek

Posto se donekle osecamo prozvanima, da napisemo par reci.

Kao prvo hteo bih da se zahvalim dosadasnjim gostima aerokluba Kraljevo i nama, kao modelarima,

na prelepom druzenju, nesebicnoj pomoci, iskrenom savetu, moralnoj, a ponekad i finansijskoj podrsci.  :)aplauz

Do sada su sve bila spontana okupljanja i donekle provera, da li mozemo organizovati i neko vece okupljanje, tako da, uz

dogovor modelara iz Krusevca, Kragujevca i nas kraljevcana, potrudicemo se da organizujemo skup krajem jula, pocetkom

avgusta, a za tacan datum, JAVLJAMO.  (yay)

Pozz

Offline branek

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 454
Re: Aerodrom kv
« Reply #88 on: June 18, 2013, 07:38:51 PM »
E to je već nešto...  oo))  oo))  (res)

Čekamo... punimo baterije, glancamo avione i jedemo kisele jabuke da budemo gladniji... :) :)

Pozdrav
Branko
Branko

"Ladies and gentlemen, this is your captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." - Captain Eric Moody, Jakarta incident

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Aerodrom kv
« Reply #89 on: June 19, 2013, 10:36:52 AM »
Drago mi je da se ovako fino druzite.
Moja majka je iz Konareva, i ja sam kao klinac provodio po citavo ljeto u Kraljevu.
Steta sto tada nije bilo modelarstva na ovom nivou jer je moj deda bio opasan stolar.
Danas kada napravim neki model od balze, zao mi je sto ne mogu njemu da se pohvalim, bio bi jako ponosan.
Mozda se vidimo na skupu.