Author Topic: MIKRO BEASTX ili ALIGN 3GX  (Read 20210 times)

Offline ff7

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 56
Re: MIKRO BEASTX ili ALIGN 3GX
« Reply #15 on: December 10, 2011, 10:46:41 PM »
Dva microbeasta,jedan na elektro helikopteru a drugi na benzincu i na oba radi perfektno premda imam i jedan align 3G(stariji model) na nitro helikopteru i on radi perfektno ali bih ipak dao prednost microbeastu.


Offline Danijel

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 504
  • www.heliproduction.rs
    • www.heliproduction.rs
Re: MIKRO BEASTX ili ALIGN 3GX
« Reply #16 on: December 10, 2011, 11:05:23 PM »
Imam i beast i 3gx i zadovoljan sam sa oba isto ali 3gx ima neko pozicioniranje da zadrzi helikopter u nekom mestu bez komandi npr. kada stoja repom na dole imas osecaj da zastane sam u taj polozaj na trenutak kao da udari u nesto, dok beast radi normalno.

svi beze od 3gx zato sto align ne dozvoljava nikakva posebna podesavanja sve je automatsko i podesava se u 3 koraka ima ukupno 20 opcija, dok beast ima dosta raznih podesavanja.

mada za pocetnike je 3gx odlican ali tezak za voznju i treba veliko znanje letenja bez exponencija da bi podesio 3gx

Ja sam jedino zadovoljan tim njegovim dodacima u nekim figurama imas osecaj da helikopter zastane u bilo kom polozaju da se nalazi.

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: MIKRO BEASTX ili ALIGN 3GX
« Reply #17 on: December 11, 2011, 01:40:03 AM »
kupi sta ti je srcu drago ja licno i kolega mi jedan pre dva dana na pola ovog pisanja smo uzeli 2 x 3gx vec imam jedan 3g i zadovoljan sam kako mi stoje spakovani na vitrini. :big smile
dx7 ili dx8 i 3gx + satelit eto ti cele price.

Offline sermilan

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 60
Re: MIKRO BEASTX ili ALIGN 3GX
« Reply #18 on: December 11, 2011, 02:28:37 AM »
Jes majkumu, Neso, stvarno su se lepo uklopili na vitrini uz babinu sliku

  poz. M.