RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Element 30 F3A

<< < (4/8) > >>

magic:
E to vec deluje bolje! Nego evo primetio sam moj previd, to sa kaze "slep pored ociju", lepo pise BESC i UBEC na kontroleru a ja te davim. Ranija verzija koja je imala cell protection je bila sa linernim BEC pa me je to omelo u ispravnom zapazanju.

Ajde kad budes imao neka merenja okaci rezultate pa mozemo da uporedimo. Inace moja sacometrija kaze da ces biti na 40A ako stavis 30 stepeni tajming na ESC, sto ti ja svakako preporucujem jer je ovaj moj tek tada proradio tako da lici na Hacker  ;). Mislim da cak ni 14x7 ne bi mnogo vise opteretila motor ako si planirao vise 3d nego acro.

Isto tako okaci iskustvo sa Zippy R baterijama jer me stvarno zanima. Dadoh silne pare na Kokam (mada sto jes, jes) ali mi se vise ne daje toliko para.

Pozdrav

tibeteagle:
Ti bas imas strpljenja da cekas na delove. Ja bih vec izasao na livadu i bacao iz ruke kao jedrilicu  :D
Ili bih vezao na zicu i vrtio u krug  ;D
Pa hajde vec, hocu da zujimo i da se vijamo  8)
Evo jos malo pa kraj leta. Korov je vec do struka na aerodromu.
Po meni si napravio dobar izbor delova za najlepsi Flitonov model, ali cemo videti u vazduhu. Bice tusta struje i snage sa 4S akumulatorom.
Poz. T.E.
 

davorama:



SABURO:
Znaci, model je poleteo... kakvi su utisci!?
:)

osecam da je zvrk od aviona..

davorama:
...da da model je leteo vec par puta. Stvarno sam  zadovoljan al' necu sada da ga hvalim. Jedini nedostatci su sto treba staviti malo vece tockove od ovih sto se dobiju sa modelom, i u mom slucaju mislim da bi trebala jedan broj veca elisa (14X7).

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version