Author Topic: Solowheel gyro madness  (Read 10777 times)

Offline popovicbre

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
Re: Solowheel gyro madness
« Reply #30 on: April 28, 2015, 06:56:35 PM »
Ne mogu nista da kazem dok ne probam, ali mi se cini da je kao kod bicikle. Veca brzina olaksava drzanje vertikale. Uh kakva definicija...   :)aplauz
Kad gledam onu kinescicu cini se da je skroz lako  :)
Nisam ni ja mnogo manji. 186-7-8cm sam visok i jos uvek nisam dovoljno visok za svoju tezinu. Svakako, nesto bi valjalo da se ucini oko tog prevoza. Solowheel, bicikla, skuterce... Sta god.
Ko me ter'o???

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Re: Solowheel gyro madness
« Reply #31 on: April 28, 2015, 07:08:39 PM »
 I meni se ovo svidja  :big smile , kupio bih ga cisto da se kur.cim po kraju, idem na posao, do banke....i tako to....kad pesacim ili vozim biciklu mrtav sam umoran i taj umor me drzi ostatak dana sve dok ne legnem da spavam.... (spava) (spava) (spava) .......od umora nista ni ne pokusavam da radim na modelima...... (fiu) (fiu) (fiu)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 745
Re: Solowheel gyro madness
« Reply #32 on: April 29, 2015, 07:37:36 AM »

    Sprava je luda i zao mi je da je prodam, juce sam se vozikao, al ako ocete da je pazarite, prodacu vam je...     :_D     :_D

Offline popovicbre

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
Re: Solowheel gyro madness
« Reply #33 on: April 30, 2015, 01:33:59 AM »
Danas sam se vid'o sa Nesom. Kaze da ste komsije.  :) Umal' me ne nagovori da svratimo.
Idem sad na neki put, ali cim se vrnem voleo bih da vidim tu spravicu. Makar se sav izubivo...   :hehe
Pozdrav
Ko me ter'o???

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 745
Re: Solowheel gyro madness
« Reply #34 on: April 30, 2015, 07:32:43 AM »

     Jes, Nesa je legenda i moj komsha, svenite kad god..     (pijemo)

Offline popovicbre

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
Re: Solowheel gyro madness
« Reply #35 on: May 04, 2015, 01:06:30 AM »
Fala na pozivu.
Svrcemo cim dodjem s puta i uspem da se organizujem s Nesom. Jurcamo svako za svojim brigama, pa nam treba malo vremena dok se nadjemo.    4e 4e

Pozdrav   (pijemo)
Ko me ter'o???